Yetki Belgeleri

 • 1
 • 2

Yetki BelgesiUlaştırma Bakanlığı tarafından 2004 yılında çıkarılan taşımacılık yapan her şirkete ve firmanın almasının zorunluluk dayattığı bir belgedir. Sizlere Yetki Belgesi sayfamızda tüm yetki belgelerinin türlerini açıklarken aynı zamanda kendi içlerinde ayrıldığı durumlardan da bahsettik.

Yetki Belgeleri ile ilgili tüm bilgileri burada bulacağınızdan eminiz. Yetki Belgesi fiyatlarına da türlerin içerisinden erişme imkanına sahipsiniz.

Eğer sizlerde yetki belgesi alacak ve aklınıza takılan bazı soru işaretleri var ise bilgi almak için İstanbul, Tuzla bölgesinde hizmet veren Denge SRC Merkezimizi arayarak, detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak bizlerin yürüdüğü yolun doğruluğunu gösteriyor. Telefon ile arayarak detaylı bilgi ve açıklamaları sizlerle paylaşabiliriz. 

  2018 yılında Tuzla da kurulan Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezimizde tüm SRC, ODY, ÜDY ve Psikoteknik belgeleri uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi siz değerli sürücülerle paylaşmaktan hem mutluluk duyar hemde bu sektör için kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.

  Açık Adresimiz

  Aydıntepe Mahallesi. Akyıldız Çıkmazı Sokak No:8 İçmeler-Tuzla/İstanbul

  7/24 GSM Hattımız

  +90 549 493 42 42
  +90 216 493 42 42

  E-Posta Adresimiz

  [email protected]