fbpx

SRC Belgesi Sınav Tarihleri 2023

03.07.2022
3.510
SRC Belgesi Sınav Tarihleri 2023

SRC Belgesi Sınav Tarihleri, için İstanbul, Tuzla bölgesinde aktif faaliyet gösteren SRC Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 1 Ayda SRC Belgesi alabilirsin

SRC Belgesi Sınav Tarihleri

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen SRC, ODY ve ÜDY sınavları 1 Ocak 2017 itibariyle Milli Eğitim Bakanlığına devredilmiştir.

SRC Belgesi Sınav Tarihleri önceden Ulaştırma Bakanlığı tarafından düzenleniyordu. Yeni sistemde yani 01.01.2017 tarihinden itibaren SRC SınavlarıMilli Eğitim Bakanlığı yapmaktadır.

Sadece SRC Sınavlarını değil aynı zamanda ODY Sınavları ve ÜDY Sınavları da Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılmaktadır. SRC Sınavı, ODY Sınavı ve ÜDY Sınavı tarihleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenmektedir.

SRC Belgesi Sınav Tarihleri 2023
SRC Belgesi Sınav Tarihleri 2023

Yapılacak olan SRC Sınavı Tarihleri, ODY Sınavı Tarihleri ve ÜDY Sınavı Tarihleri kursların bağlı oldukları İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince belirlenmektedir.

Belirlenen SRC Sınavı Tarihleri, ODY Sınavı Tarihleri ve ÜDY Sınavı Tarihleri bağlı olduğunuz SRC Kursunuza önceden İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yazılı olarak bildirilir.

Genel olarak İçmeler, Maltepe, Kartal, Dilovası, Gebze, Pendik, Sultanbeyli ve Tuzla SRC Kursu bölgelerinde her ayın 1 ile 15 arasında SRC Kayıt dönemidir. Devamındaki ayın ilk haftası SRC Sınav Tarihi, ODY Sınav Tarihi ve ÜDY Sınav Tarihi olarak belirlenmiştir.

Denge SRC Kursu olarak sizlere SRC Sınavı, ODY Sınavı ve ÜDY Sınavı öncesi hem SRC Eğitimi, ODY Eğitimi ve ÜDY Eğitimi vererek, sınav için sizleri hazırlıyoruz. Sınav tarihinizi Denge SRC Kursu olarak telefonda arayarak veya sms ile bilgilendirilmenizi sağlıyoruz.

25.02.2003 öncesi ehliyet belgesine sahip olan sürücüler Sınavsız SRC Belgesi alabilir. 25.02.2006 tarihinden önce ehliyet belgesi olanlar Sınavsız ODY Belgesi ve Sınavsız ÜDY Belgesi alabilir. Sınavsız Belge aldıkları için  herhangi bir sınava tabi tutulmayacaklarını tekrar hatırlatmakta fayda var. Direk belgenizi Denge SRC Merkezi‘mizden alabilirsiniz.

Psikoteknik Merkezimiz de Psikoteknik Testlerinizi yaptırabilir, beklemeden Psikoteknik Raporunuzu da alabilirsiniz.

SRC Belgesi Sınav Tarihleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları cevapladık. Eğer hala merak ettiğiniz sorular var ise bizleri arayınız.

Ulaşım kolaylığı ile sizleri SRC Kursumuza bekliyoruz.

SRC Belgesi için 1 ay zaman yeterli, SRC Kursumuza gelerek SRC Belgenizi alabilirsiniz. Psikoteknik ihtiyaçlarınız için randevu oluşturmayı unutmayın.

5/5 (1 Review)
ETİKETLER: , , , , , , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.