fbpx

ÜDY 3 Belgesi 2023

03.07.2022
1.687
ÜDY 3 Belgesi 2023

ÜDY 3 Belgesi, yetki belgelerine sahip firmada bulundurulması zorunlu Üst Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Belgesi olarak bilinmektedir. ÜDY Fiyatları ile

ÜDY 3 Belgesi

ÜDY 3 Belgesi almak için bir arayış içerisine girdiyseniz, yetki belgelerine sahip uluslararası eşya, kargo ve yük taşımacılığı yapan bir firmada Üst Düzey Yönetici olarak görev yapmaktasınız. Öncelikle ÜDY 3 Belgesi alacaksınız fakat Sınavsız (Muafiyetli) ÜDY Belgesini hiç daha önce duydunuz mu? Sınava girmeden rahatlıkla ÜDY 3 Belgesi alabilmektesiniz. Ama aranan şartlardan en temeli 25.02.2006 tarihinden önceki 3(üç) sene boyunca yetki belgelerine sahip uluslararası yük taşımacılığı yapan bir firmada yetkili olarak görev yapmış olmalısınız. SGK Dökümü, Sicil Gazetesi gibi gerekli evrakları da ibraz etmeniz gerekmektedir. Detaylı bilgiye ulaşmak için Sınavsız (Muafiyetli) ÜDY Belgesi yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

ÜDY 3 Belgesi 2023
ÜDY 3 Belgesi 2023

Gelelim, Üst Düzey Yöneticilik Mesleki Yeterlilik Belgesi türünün 3(üç)’üncüsüne yani Uluslararası Yük Taşımacılığı ile ilgili olanına… Öncelikle yetki belgelerine sahip firmaların yük taşımacılığı yapan firmaların aynı zamanda yetkililerin üst düzey yöneticilerinde bu belgenin olması zorunludur. Olmaması durumunda ne olur? 4925 Karayolu kanun ve yönetmeliği gereği, işletmeniz geçici durdurulabilir, cezai işlem uygulanabilir ve puantaj düşümü gerçekleştirilebilir. Bu gibi problemlerle uğraşmak ve ciddi cezalar ödemek istemiyorsanız. Hemen İstanbul da Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla ve Kocaeli‘nde Gebze, Darıca ve Dilovası bölgelerinde hizmet veren Denge ÜDY Kursu, ÜDY Merkezimize gelerek kayıt olabilir, adaya yönelik ÜDY Eğitimlerimize katılabilirsiniz.

İstanbul da En İyi ÜDY Kursu, ÜDY Merkezi denildiğinde ilk akla gelen kurumuz. Güvenilir imajı ile marka haline gelmiş Denge ÜDY Merkezi sizlerin belge alırken yanınızda olmanın dışında aynı zamanda da buradan alacağınız bilgilerin mesleki kariyeriniz ve trafik kültüründe faydanıza olması için çalışıyoruz.

Genel olarak ÜDY Belgesi alacak olan Üst Düzey Yöneticilerin bizlere gerek telefonda gerekse kurumumuzu ziyaret ederek sordukları sorulardan bir tanesi de ” ÜDY 3 Belgesi Nasıl Alınır ” sorusu oluyor. Bu soruyu gelin detaylı bir şekilde açıklayalım isterseniz.

ÜDY 3 Belgesi Nasıl Alınır?

Öncelikle ÜDY 3 Belgesi‘ni ne amaçla ve nerede kullanacağınızı bilerek almalısınız. Genel olarak ÜDY 3 Belgesi; C2, L2, M3, R2 Yetki Belge türlerinden birine sahip Uluslararası Yük Taşımacılığı yapan bir firmada Üst Düzey Yönetici olarak görev yapacaksanız, bu belge size gerekten ziyade zorunludur. İlk öncelik aşamanız bir ÜDY Merkezine kayıt yaptırmanız olacaktır. ÜDY Merkezine kayıt işlemleri Milli Eğitim Bakanlığınca şu şekilde yapılmaktadır. Ayın ilk iki haftası yani 15(on beş)’ine kadar olan süreç kayıtların yapılmasıdır. Hemen sonrasında ÜDY Merkeziniz ders programını sizinle paylaşacak ve eğitimleriniz başlayacaktır. Devamındaki ayın ilk iki haftası ise ÜDY 3 Sınav Tarihleri belirlenecek ve sınava gireceksiniz.

ÜDY 3 Eğitim ve Derslerine gitmeniz sizlerin faydasına olacaktır. Denge ÜDY Kursu olarak tamamen adaya yönelik eğitim metotlarımız ile başarı oranımızı arttırıyor ve sizlerin başarı için ek dersler ekliyoruz. Sınav öncesi deneme sınavı ile sınav atmosferini yaşatırken aynı zamanda da sınavdan başarılı olmanızı sağlıyoruz.

Detaylı bilgiler için ÜDY Belgesi sayfamızda ki yazılarımızı muhakkak inceleyiniz.

ÜDY Belgesi almak için ÜDY Kursumuza müracaat edebilirsiniz. Psikoteknik için randevu oluşturunuz.

5/5 (1 Review)
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.