fbpx

ODY 4 Belgesi 2023

03.07.2022
1.776
ODY 4 Belgesi 2023

ODY 4 Belgesi için yurtiçi eşya, kargo ve yük taşımacılığı yapan bir firmada Orta Düzey Yönetici olmalı ve bu Mesleki Yeterlilik Belgesini almanız zorunludur.

ODY 4 Belgesi

ODY 4 Belgesi almak için bir araştırma içerisindeyseniz eğer yurtiçi kargo, eşya ve yük taşımacılığı yapan bir firmada Orta Düzey Yönetici olarak görev yapmakta olduğunuzu ve ODY 4 Mesleki Yeterlilik belgesi almanız gerektiğini biliniz.

ODY 4 Belgesi 2023
ODY 4 Belgesi 2023

K1 Yetki Belgesi, K3 Yetki Belgesi, L1 Yetki Belgesi, M2 Yetki Belgesi, M1 Yetki Belgesi, R1 Yetki Belgesi, N1 Yetki Belgesi, N2 Yetki Belgesi türlerinden herhangi birine sahip olan işletmeler de ODY4 Belgesine sahip personel istihdam etme zorunluluğu vardır. ODY 4 Belgesine sahip personel istihdam etmeyen firmalar için cezai işlem uygulanmaktadır.

Tuzla ODY 4 Kursu olarak sizlere Pendik, Maltepe, Tuzla, İçmeler ve Şifa Mahallesinde kesintisiz hizmet vermekteyiz. İstanbul ODY4 veya İstanbul ODY Kursu denildiğinde ilk akla gelen firmalardan birisi olan Tuzla ODY4 Belgesi veya Tuzla ODY Kursu olarak da bilinen Denge ODY Kursu olarak hizmet vermenin haklı sevincini ve mutluluğunu yaşamaktayız. Alanında uzman ODY Belgesi eğitmenleri ile sizlere kesintisiz ODY Eğitimini vermekteyiz.

ODY Merkezi olarak geliştirdiğimiz yenilenen ve tamamen adaylara yönelik eğitim metotlarımız ile sizlerin başarılarını önemsiyor. 100% ODY Belgesi başarı oranımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Genellikle ODY Merkezimize gelen adayların bizlere yönelttiği sorulardan bir tanesi de ” ODY 4 Belgesi Nasıl Alınır ” sorusu oluyor.

ODY 4 Belgesi Nasıl Alınır?

Öncelikle ODY Belgesi veren bir ODY Merkezine uğramanız ve kayıt olmanız gerekmektedir. Tabi ki firmanızın belirtilen yetki belgelerine sahip olmalı ve sizlerde bu firmada görevlendirilmiş bir Orta Düzey Yönetici olmanız gerekmektedir. Tuzla ODY Merkezi olarak sizlere İstanbul bölgesinde Maltepe, Pendik, Kaynarca, Kartal, Tuzla, Şifa Mahalle ve ilçelerinde İzmit (Kocaeli) bölgesinde Darıca, Gebze ve Dilovası ilçelerinde de kesintisiz ODY 4 hizmeti vermekteyiz. ODY Dersleri alanında uzmanlar eşliğinde verilmektedir. Derslerin sonrasında ODY 4 Belgesi Çıkmış Sorular ile de ODY 4 Sınavı öncesi kendinizi denemektesiniz. Sınava yeterli olmanız için uzman eğiticilerimiz sizleri hazırlayacaktır.

ODY 4 Belgesi için başvuruda bulunduğunuz da sizlerin yurtiçinde kargo, eşya ve yük taşıyan bir firmada orta düzey yönetici olduğunuzu ve bu mesleki yeterlilik belgesini almanız gerektiğini bilmelisiniz.

Sizlerde işinizi şansa bırakmadan modern sınıflarda ve alanında uzman eğitmenler tarafından eğitim almak istiyorsanız, sizleri İstanbul’un En İyi ODY Merkezine bekliyoruz. İstanbul ODY Merkezleri arasından En İyi ODY Kursu olma konusunda iddialıyız ve ispatlıyız…

ODY 4 Belgesi için ODY Kursumuza müracaat edebilirsiniz. Psikoteknik ihtiyaçlarınız için Psikoteknik Merkezi ile iletişime geçin.

5/5 (1 Review)
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.