fbpx

ODY 3 Belgesi 2023

04.07.2022
1.638
ODY 3 Belgesi 2023

ODY 3 Belgesi almak istiyorsanız Uluslararası eşya, kargo ve yük taşımacılığı yapan bir firmada Orta Düzey Yönetici olarak çalışıyorsunuz. ODY 3 veren Kurslara müracaat etmeniz gerekir.

ODY 3 Belgesi

ODY 3 Belgesi, uluslararası kargo, eşya veya yük taşımacılığı yapan firmaların Orta Düzey Yöneticilerine verilen Mesleki Yeterlilik Belgesidir. C2 Yetki Belgesi, L2 Yetki Belgesi, M3 Yetki Belgesi, R2 Yetki Belgesi türlerinden herhangi birine sahip olan firmaların Orta Düzey Yöneticisi olarak görev yapmakta olan personellerinin ODY3 olması zorunludur. ODY 3 Belgesine sahip personel istihdam etmeyen firmalar için cezai işlem uygulanmaktadır.

ODY 3 Belgesi 2023
ODY 3 Belgesi 2023

Tuzla Denge ODY Kursu olarak sizlere kaliteli eğitim anlayışımız ile İstanbul, Kartal, Maltepe, Pendik, Kaynarca, İçmeler, Tuzla, Darıca, Gebze ve Dilovası bölgelerinde ODY Belgesi, ODY Kursu ve ODY Eğitimini kesintisiz olarak vermekteyiz. Alanında uzman eğitmen kadromuz ile alacağınız eğitimlerin kalitesinden ziyade 100% ODY Sınavı başarı oranımızla da sizlerin başarısını önemsiyoruz. Kesin kazanma garantisi veriyoruz. (Eğitimlere ara vermeden gelen adaylarımız için geçerlidir.)

Eğitimlerimiz de ODY 3 Sınavı başarının yanında sizlerin günlük hayatta karşılaşabileceğiniz konuların da üzerinde durarak bilinçlendirme eğitimlerimizi de sunuyoruz. Genellikle ODY Belgesine kayıt yaptıran adaylarımızın bir çoğu bizlere ” ODY 3 Belgesi Nasıl Alınır ” sorunu yöneltmektedir.

ODY 3 Belgesi Nasıl Alınır?

Öncelikle ODY3 Belgesi almak için ODY Kursuna kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Tuzla Denge ODY Kursu olarak sizler için İstanbul bölgesinde Maltepe, Kartal, Pendik, Kaynarca, Tuzla, Şifa mahalle ve ilçelerinde Kocaeli (İzmit) bölgesinde Darıca, Gebze ve Dilovası bölgelerin de kesintisiz ODY Eğitimi hizmetlerimizi kendi merkezimizde Tuzla‘da vermekteyiz. Dersler de ODY 3 Ders Konularından ziyade ODY 3 Belgesi Çıkmış Sorular ile de sınav öncesi bilgilerinizi ve kendinizi test etme fırsatını birebir sınav ortamı yaşatılarak alıyorsunuz.

ODY 3 diğer belgeler gibi öncelikle kayıt, eğitim ve sınav gibi üçlü kombinasyondan oluşmaktadır. Kayıt işleminizin ardından sizlere verilecek ders tarihleri ve saatlerinde derslere gelmeniz sizlerin başarısı için en önemli konulardan bir tanesidir. Derslerin devamlılığı zorunludur. Derslerden sonrada ODY 3 Belgesi Sınav Tarihinizi alarak sınav olacaksınız. Sınavlarda eğitimlere devamlılık gösteren tüm adaylarımız 100% ODY 3 Belgesi almıştır.

ODY3 için başvurduğunuz da bizler şunu anlamalıyız, sizler uluslararası kargo, eşya veya yük taşıyan bir firmada Orta Düzey Yöneticisiniz. Bu Mesleki yeterlilik Belgesi de sizlere gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi ve kursumuzu görmek istiyorsanız sizleri Tuzla ODY Kursları denildiğinde akla ilk gelen ve marka kurum olan İstanbul En İyi ODY Kursuna bekliyoruz. Denge ODY Kursu ile belge almak artık çok kolay, başarıya ve eğitime önem veren ender kurumuz…

ODY3 Belgesi 1 ayda ODY Kursuna başvurarak alınabilecek bir belgedir. Psikoteknik için randevu oluşturmanız gerekir.

5/5 (1 Review)
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.