fbpx

ÜDY Belgesi Fiyatları 2024

03.07.2022
3.103
ÜDY Belgesi Fiyatları 2024

ÜDY Belgesi Fiyatları belge alacakların en çok sorduğu sorulardan bir tanesidir. ÜDY Belgesi Ücretleri Taban Fiyat Komisyonu tarafından her sene belirlenir.

ÜDY Belgesi Fiyatları

ÜDY Belgesi alacak yetki belgelerine sahip bir firmada Üst Düzey Yöneticilerin merak ettiği konulardan bir tanesi de ÜDY Belgesi Ücretleri konusu olmuştur. ÜDY Belgesi Fiyatları belirlenirken alacağınız belgenin türüne ve faaliyet alanına göre değişiklik göstermektedir.

ÜDY Belgesi Fiyatları 2023
ÜDY Belgesi Fiyatları 2023

Toplamda 4(dört) adet ÜDY Belgesi bulunmaktadır. Kendi içlerinde belgeler sınıflandırılırken Yurt içi – Yurt dışı ve Yolcu – Yük şeklinde sınıflandırılmıştır. Tüm Türkiye genelinde Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği gereğince Ücret Komisyonu taban fiyat uygulaması bulunmaktadır. Belirtilen fiyatlar altına ücretlendirme de bulunan Kurs veya Merkezlere itibar etmeyiniz. Çünkü bu fiyatlar Ücret Komisyonu tarafından belirleniyor. Hem zamanınızı hem de paranızı çöpe atmayınız.

Sınavsız ÜDY Belgesi alacaklar için ücretlendirme daha farklıdır. 25.02.2006 tarihinden önce geriye dönük 3(üç) yıl yetki belgelerine sahip bir firmada Üst Düzey Yöneticilik yaptıysanız Sınavsız ÜDY Belgesi alabiliyorsunuz. Nasıl almanızı ve hangi şartları yerine getirmeniz ile ilgili Sınavsız ÜDY Belgesi sayfamızı inceleyiniz.

2024 ÜDY Belgesi Fiyatları açıklandı. Bu fiyatlar sadece eğitim giderleri olarak kayıt yaptıracağınız kursa ödeyeceğiniz tutardır. Ek olarak ÜDY Belgesi Sınav Harcınız bulunmaktadır. Sınav harcı ise 600 TL şeklinde hesaplanmıştır. Tüm ücretlendirme ödemeleri kayıt yaptırmış olduğunuz ÜDY Kursu veya ÜDY Merkezine yapılmaktadır.

BelgeDers Saat Sayısı
ÜDY 1 BELGESİ ULUSLARARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI95 saat
13.500,00 TL
ÜDY 2 BELGESİ YURTİÇİ YOLCU TAŞIMACILIĞI84 saat
12.000,00 TL
ÜDY 3 BELGESİ ULUSLARARASI EŞYA VE KARGO TAŞIMACILIĞI104 saat
15.000,00 TL
ÜDY 4 BELGESİ YURT İÇİ EŞYA VE KARGO TAŞIMACILIĞI85 saat
12.500,00 TL

Ücretlendirmeler Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği çerçevesinde özel kurumların öneri ve görüşleri alınarak yıl sonunda oluşturulan Ücret Komisyonu tarafından belirlenir. Belirtilen fiyatlar Valilik tarafından onaylanır. 2024 ÜDY Belgesi Fiyat listesinde yayınladığımız fiyatlar ÜDY Belgesi Taban Fiyatlarıdır. Bu fiyatlandırma 2024 ÜDY Belgesi Fiyatları ve 2025 ÜDY Belgesi Fiyatları kapsamında 16.12.2024 a kadar geçerlidir.

ÜDY Fiyatları ve alacağınız belge türünün hangi olduğunu detaylı bir şekilde öğrenmek ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Eğitimlerimiz alanında uzman eğitmen kadromuz ile kayıt ve sınav haftası arasında verilmektedir. İstanbul, Pendik, Kartal, Maltepe, Dilovası, Kocaeli, Gebze, Çayırova, Darıca ve Tuzla ÜDY Belgesi ve ÜDY Fiyatları ile ilgili tüm detayları sizlere vermek için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Yerinde doğru ve kalite bir ÜDY Belgesi Eğitimi için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

ÜDY Belgesi, Türkiye de sayılı sayıda ÜDY Kursu tarafından sağlanmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ÜDY Kurslarından bir tanesi olmanın ve yüzlerce beyaz yakanın ÜDY Belgesi alma sürecinde bizleri tercih etmelerinin haklı sevincini yaşamaktayız. Psikoteknik için randevu oluşturabilirsiniz.

5/5 (3 Reviews)
ETİKETLER: , , , , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.