fbpx

ÜDY 4 Belgesi 2023

03.07.2022
1.598
ÜDY 4 Belgesi 2023

ÜDY 4 Belgesi yetki belgelerine sahip Yurtiçi Yük Taşımacılığı yapan bir firmada yetkili Üst Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Belgesidir. ÜDY 4 Fiyatları

ÜDY 4 Belgesi

ÜDY 4 Belgesi alacaksanız L1, M2, N2, P2 ve R1 Yetki Belge türlerinden herhangi birine sahip Yurtiçi Yük Taşımacılığı yapan bir firmada Üst Düzey Yönetici olmanız gerekmektedir. Yetki belgelerine sahip firmaların bu belgeyi alması zorunludur. Almama durumunda kanunların belirtilen maddelerince firmalara cezai işlem, puantaj düşümü ve geçici yürütme durdurma cezai işlemleri uygulanmaktadır.

ÜDY 4 Belgesi 2023
ÜDY 4 Belgesi 2023

ÜDY 4 Belgesi istihdam zorunluluğu olan firmaları bilmeniz gerekmektedir. İstihdam Zorunluluğu olan firmalar yazımızda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Genel olarak yetki belgelerine sahip yurt içi yük taşımacılığı yapan firmalardan ÜDY4 yani Üst Düzey Yöneticilik Mesleki Yeterlilik Belgesi istenilmektedir. Hatta bu belgenin bulundurulması yani istihdamı zorunludur. Tuzla Denge ÜDY Merkezi olarak sizlere uzman eğitmen kadrosu ve adaya yönelik eğitim metotlarımız ile İstanbul da Maltepe, Pendik, Kartal, Tuzla ve İzmit‘te Gebze, Darıca, Dilovası bölgelerinde ÜDY Merkezi olarak kesintisiz ÜDY 4 hizmeti ve ÜDY 4 Eğitimi vermekteyiz. Alanında uzman eğitmen kadromuz ile alacağınız eğitimleri uluslararası standartlarda ve teknolojiyi kullanarak modern sınıflarımızda eğitimlerinizi vermekteyiz.

Merkezimizden alacağınız eğitimlerin günlük hayatınızda gerek mesleki kariyeriniz noktasında olsun gerekse trafik topluluğu içerisinde olsun sizlere faydalı olmasını sağlamak amacıyla çalışıyoruz. 100% ÜDY 4 başarı oranımız ile İstanbul En İyi ÜDY Merkezi olmamız da tesadüf eseri değil. Marka kurum olma yolunda gerek eğitmen kadrosuz, gerek lokasyonu gerekse eğitim metotlarıyla örnek alınan kurumlardan bir tanesi olan Denge ÜDY Merkezi sizlere kesintisiz hizmet ve 7/24 destek sunmanın haklı gururunu yaşıyor.

Genellikle ÜDY 4 Belgesi alacak Üst Düzey Yöneticilerin bizlere yönelttikleri sorulardan bir tanesi de ” ÜDY 4 Belgesi Nasıl Alınır ” sorusu oluyor. İsterseniz biraz detaya inelim ve ÜDY Belgesini alırken hangi aşamaları izlemeniz gerekiyor, bakalım.

ÜDY 4 Belgesi Nasıl Alınır?

ÜDY 4 Belgesi için yetki belgelerine sahip yurtiçi yük taşımacılığı yapan bir firmada Üst Düzey Yönetici olarak görev yapmanız gerekmektedir. Bu şartlar sizin ÜDY Belgesi almanız için gerekmektedir. ÜDY Belgesi almak için sizlere en yakın ÜDY Merkezine giderek ki bunu ayın 15(on beş)’ine kadar yapmanız gerekmektedir. Yoksa bir sonraki döneme kayıt olur ve 1 ay beklemek durumunda kalırsınız. Kayıt yaptırdığınız ÜDY Merkezi kayıt öncesi sizden bazı gerekli evrakları talep edecektir. Her şeyi tamamladınız ve gerekli kayıt işlemini gerçekleştirdiyseniz. Artık ÜDY Ders ve Eğitimlerine girerek kendinizi sınava hazırlayabilirsiniz.

ÜDY 4 Belgesi alırken Sınavsız (Muafiyetli) ÜDY 4 Belgesi de alabileceğinizi bilmeniz gerekir. 25.02.2006 öncesi 3(üç) yıl öncesi yetki belgelerine sahip yurtiçi yük taşımacılığı yapan bir firmada Üst Düzey Yönetici olarak görev yapmış olmanız ilk aranacak şartlardan birisidir. Detaylı bilgiyi Sınavsız (Muafiyetli) ÜDY 4 Belgesi yazımızdan da inceleyebilirsiniz.

Sınavınız devamın ki ayın ilk iki haftası İl veya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlenecektir. ÜDY Kursunuz zaten bu konu ile ilgili giriş belgenizin hazır olması durumunda sizinle irtibata geçecektir. Belgeniz ile ÜDY Sınavına girecek ve başarılı olmanız halinde belgenizi alabileceksiniz.

Detaylı bilgiler için ÜDY Belgesi sayfamızı mutlaka inceleyin.

ÜDY Belgesi için 1 aylık süreç yeterli, ÜDY Kursumuza müracaat ederek belgenizi alabilirsiniz. Psikoteknik için randevular devam etmektedir.

5/5 (1 Review)
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.