fbpx

ODY Belgesi Fiyatları 2024

03.07.2022
1.402
ODY Belgesi Fiyatları 2024

2024 ODY Belgesi Fiyatları açıklandı. Pendik, Tuzla, Kaynarca, Kartal, Maltepe, Gebze, Dilovası, Darıca tüm ODY Belgesi detaylı bilgilerini yazdık. Hemen ara.

ODY Belgesi Fiyatları

ODY Belgesi alacak Orta Düzey Yöneticiler için ODY Belgesi Fiyatları alacakları belgenin türüne ve durumuna göre değişiklik göstermektedir. Mesela Uluslararası veya Yurtiçi – Eşya veya Yük gibi durumlar alacağınız belgenin fiyatında da değişiklik gösterecektir.

ODY Belgesi Fiyatları 2024
ODY Belgesi Fiyatları 2024

Tüm Türkiye genelinde Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği gereğince Ücret Komisyonu taban fiyat uygulaması bulunmaktadır. Belirtilen fiyatlar altına ücretlendirme de bulunan Kurs veya Merkezlere itibar etmeyiniz. Çünkü bu fiyatlar Ücret Komisyonu tarafından belirleniyor.

Yine tekrar bir hatırlatma yapmakta fayda var. Eğer 25.02.2006 tarihinden önceki 3(üç) sene Orta Düzey Yöneticilik yaptıysanız Sınavsız ODY Belgesi alabiliyorsunuz.

2024 ODY Belgesi Fiyatları açıklandı. Bu fiyatlar sadece eğitim giderleri olarak kayıt yaptıracağınız kursa ödeyeceğiniz tutardır. Ek olarak ODY Belgesi Sınav Harcınız bulunmaktadır. Sınav harcı ise 600 TL şeklinde hesaplanmıştır. Tüm ücretlendirme ödemeleri kayıt yaptırmış olduğunuz ODY Kursu veya ODY Merkezine yapılmaktadır.

2024 ODY Belgesi Fiyatları açıklandı. 2024 ODY Belgesi Fiyat Listesi

BelgeDers Saat Sayısı
ODY 1 BELGESİ ULUSLARARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI82 saat
12.000,00 TL
ODY 2 BELGESİ YURTİÇİ YOLCU TAŞIMACILIĞI 71 saat
10.500,00 TL
ODY 3 BELGESİ ULUSLARARASI EŞYA VE KARGO TAŞIMACILIĞI89 saat
13.000,00 TL
ODY 4 BELGESİ YURT İÇİ EŞYA VE KARGO TAŞIMACILIĞI71 saat
10.500,00 TL

Ücretlendirmeler Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği çerçevesinde özel kurumların öneri ve görüşleri alınarak yıl sonunda oluşturulan Ücret Komisyonu tarafından belirlenir. Belirtilen fiyatlar Valilik tarafından onaylanır. 2024 ODY Belgesi Fiyat listesinde yayınladığımız fiyatlar ODY Belgesi Taban Fiyatlarıdır. Bu fiyatlandırma 2024 ODY Belgesi Fiyatları ve 2025 ODY Belgesi Fiyatları kapsamında 16.12.2024 a kadar geçerlidir.

ODY Belgesi alırken sizin için en önemlisinin fiyat değil alacağınız eğitim olduğunu unutmayın. Orta Düzey Yönetici olarak gün içerisinde iş yoğunluğunuzu rahat ve geniş sınıflarda işlenen dersler ile zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. 100% ODY Belgesi başarı oranımız ve tamamen adaya yönelik eğitim metotlarımız ile başarınızı şansa bırakmıyoruz. Alanında uzman eğitmen kadrosu ile alacağınız eğitimler günlük ve iş hayatınızda da sizlere kolaylıklar sağlayacağından eminiz.

Uygulanan fiyatlar ve daha detaylı bilgi almak için sizleri İstanbul da Tuzla, Pendik, İçmeler, Kaynarca, Maltepe, Kartal ve Kocaeli‘nde Gebze, Darıca, Dilovası bölgelerinde ODY Belgesi, ODY Eğitimi, ODY Kursu ve ODY Merkezi olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Direk iletişim için lütfen +90 216 493 42 42 numaralı telefondan bizleri arayabilir, iletişim sayfamızdan adres ve diğer iletişim bilgilerimize de ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve doğru ODY Belgesi için Denge ODY Merkezi‘ne gelin…

ODY Belgesi almak için 1 aylık bir süreç yeterlidir. ODY Kursumuza başvurarak sürecinizi hızlandırabilir ve hemen ODY Belgesi sahibi olabilirsiniz. Psikoteknik randevularınız için destek alabilirsiniz.

5/5 (1 Review)
ETİKETLER: , , , , , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.