fbpx

ODY 1 Belgesi 2023

04.07.2022
1.852
ODY 1 Belgesi 2023

ODY 1 Belgesi genellikle firmada Orta Düzey Yönetici olarak çalışanlara verilen Mesleki Yeterlilik Belgesidir. ODY Belgesi Nasıl ve Nereden Alınır?

ODY 1 Belgesi

ODY 1 Belgesi, uluslararası yolcu taşımacılığı yapan Orta Düzey Yöneticilere verilen belgedir. ODY 1 Belgesi; B1 Yetki Belgesi, B2 Yetki Belgesi olan tüzel veya gerçek kişi veya kurumların kesinlikle alması zorunludur. Çünkü ODY 1 Belgesi, aynı zamanda ODY 1 Mesleki Yeterlilik Belgesi olarak da geçmektedir. Yetki belgelerine sahip uluslararası yolcu taşımacılığı yapan firmaların ODY Belgesine sahip personel istihdam etmeleri zorunludur.

ODY 1 Belgesi 2023
ODY 1 Belgesi 2023

Yetki belgeleri bulunan Uluslararası Yolcu Taşımacılığı yapan ve ODY Belgeli personel istihdam etmeyen firmalar için her ay Karayolu Taşımacılığı kanunun ilgili maddelerince 5(beş) uyarı cezası ve maddi cezalar uygulanır.

Tuzla Denge ODY Kursu olarak sizlere İstanbul, Maltepe, Kartal, Sultanbeyli, Darıca, Şifa, Pendik, Kaynarca, Gebze, Tuzla, İçmeler bölgelerin de ODY Belgesi ve ODY Kursu hizmetlerini kesintisiz olarak vermekteyiz.

ODY 1 Eğitimini alanında uzman eğitmen kadromuz ile birlikte görsel eğitim materyalleriyle 100% ODY 1 Belgesi Başarı oranımızı korumak ve ODY 1 Sınavında başarılı adaylar çıkarmak amaç ve hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Eğitim metot ve standartlarımızı sizlerden gelen istek ve önerilere göre düzenliyor, sizlerin doğrultusunda eğitim şeklimizi geliştiriyoruz.

ODY Belgesi alacak adaylarımız verilecek eğitimlere devamlılık göstermekte ve verilen eğitim materyalleri ile bilgilerini pekiştirerek sınava hazırlanmalılar.. Genellikle adaylar tarafından bizlere sorulan ve internette araştırılan sorulardan bir tanesi de ” ODY 1 Belgesi Nasıl Alınır ” cümlesidir.

ODY 1 Belgesi Nasıl Alınır?

ODY1 Belgesi aslında normal diğer belgeler gibi dersler ve derslerin sonunda yani genellikle kayıt olduğunuz ayın devamındaki ayın ilk haftasında sınavlara tabi tutulursunuz. Yani örnek vermek gerekirse; ODY Kurslarında Ocak ayının 15(on beş) ‘ine kadar kayıt alımı yapılır. Ocak ayının 17(on yedi) ‘si gibi derslerin başlar ve aşağı yukarı 7-9 gün eğitim alırsınız.

Eğitim sonrasında ise ODY Sınavına tabi tutulur ve başarılı olmanız halinde ODY 1 Belgesi almaya hak kazanırsınız. Alacağınız eğitimler ve sizlerle paylaşılan eğitim materyalleri de bu konuda çok önemlidir. Sizlerin başarıları için alanında uzman eğitmen kadromuzla çalışıyor ve başarılı olmanızı garanti ediyoruz.

Sizleri Tuzla ODY Kursları arasında İstanbul en iyi ODY Kursu‘na yani Denge ODY Kursuna davet ediyoruz.

ODY Belgesi için ODY Kursumuza müracaat edebilirsiniz. Psikoteknik randevunuzu oluşturmayı unutmayınız.

5/5 (1 Review)
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.