fbpx

ÜDY Belgesi Alma Süreci 2023

03.07.2022
1.626
ÜDY Belgesi Alma Süreci 2023

ÜDY Belgesi Alma Süreci Üdy Belgesi alacak Üst Düzey Yöneticiler için en büyük meraklardan biri olmuştur. Öncelikle alacağınız belgeyi sınavsız alma durumudur

ÜDY Belgesi Alma Süreci

ÜDY Belgesi alacak Üst Düzey Yöneticilerin öncelikli durumlarını sorgulamak gerekmektedir. Sınavsız ÜDY Belgesi mi yoksa Sınavlı ÜDY Belgesi mi alacaklar? Yetki belgelerine sahip bir firma da 25.02.2006 tarihinden önceki 3(üç) yıl Üst Düzey Yöneticilik görevi yaptıysanız ve bunları SGK Dökümü veya Sicil Gazetesi gibi ibraz etmeniz durumunda sizler Sınavsız ÜDY Belgesine hak kazanmış bir Üst Düzey Yöneticisinizdir.

ÜDY Belgesi Alma Süreci 2023
ÜDY Belgesi Alma Süreci 2023

Üst Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Belgesini sınavsız almaya hak kazanmışsınızdır.

ÜDY Belgesi Alma Süreci, Sınavsız ÜDY Belgesi alırken özellikle bilinmelidir ki 25.02.2006 tarihinden önce 3(üç) yıl aynı görevi yapmış olmanız durumudur. Sınavsız ÜDY Belgesini açıkladığımız yazıda detayları inceleyebilirsiniz. Gerekli evraklarınızı eksiksiz bir şekilde ÜDY Merkezine sunmanız işlemlerinizi hızlandıracaktır. ÜDY Belgesi Gerekli Evraklar yazımızdan da gerekli evraklarınızı kontrol ederek, hazırlanmanız da yardımcı olacaktır.

Genellikle ÜDY Belgesine başvuran Üst Düzey Yöneticilerin bizlere sormuş olduğu sorulardan biri de ” ÜDY Belgesi Nasıl Alınır ” sorusu oluyor.

ÜDY Belgesi Nasıl Alınır?

Üst Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Belgesi için ÜDY Belgesi kapsamını bilmemiz gerekmektedir. ÜDY Belgesini lise mezunu olmak kaydı ile herkes alabiliyor. Firmalarda ise ÜDY Belgesine sahip en az bir personel istihdam etme zorunluluğu bulunmaktadır. İstihdam edilmediği takdir de puantaj, geçici yürütme durdurma ve maddi cezai işlemler uygulanmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığınca düzenlenen ÜDY Belgesi Sınavları ve kayıtları her sene olduğu gibi bu sene de ayın ilk iki haftası kayıt dönemi ve bir sonraki ayın ilk iki haftası sınav dönemi şeklinde belirlenmektedir. ÜDY Merkeziniz kayıt ve sınav dönemi arasında sizlere oluşturacakları ders programı ile sizleri eğitimlere davet edeceklerdir.

ÜDY Belgesi alabilmek ve sınavdan başarılı olabilmek için derslere devam zorunluluğunuzun dışında başarılı olmak içinde bir anahtar niteliğindedir. ÜDY Belgesi sınavında toplamda 40 soru sorulmakta ve 70 puan ve üzeri yapmanız durumunda başarılı sayılmaktasınız. Alanında uzman eğitmen kadrosu ile doğru eğitimi ve başarıyı elde etmek için İstanbul, Tuzla da hizmet veren ÜDY Merkezimiz olan Denge ÜDY Kursumuza detaylı bilgi ve eğitimler için davet ediyoruz.

Kalite standartlarını yükseltiyor ve modern sınıflarda görsel eğitim metotları eşliğinde sizlerin başarısı ve mesleki kariyerlerinde yeni adımlar atmanız için basamak oluyoruz.

ÜDY Belgesi almak için ÜDY Kursumuzu tercih edebilir ve 1 ayda belgenizi alabilirsiniz. Psikoteknik ihtiyaçları için randevunuzu oluşturun.

5/5 (1 Review)
ETİKETLER: , , , , , , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.