Sınavsız ODY Belgesi

Sınavsız ODY Belgesi

Muafiyetli ODY Belgesi alabilmek için gerekli yetki belgelerine sahip bir firmada toplam 3(üç) yıl orta düzey yönetici olarak çalışmanız gerekmektedir. Ama Sınavsız ODY Belgesi alabilmeniz için 25.02.2006 tarihinden önce 3(üç) yıl çalışmış olmalısınız.

Genellikle adaylar tarafından en çok sorulan sorulardan bir tanesi de ” Sınavsız ODY Belgesi Nasıl Alınır ” oluyor.

Sınavsız ODY Belgesi Nasıl Alınır?

Öncelikle daha detayına inersek konunun, sınavsız veya diğer bir tabirle Muafiyetli ODY Belgesi alabilmeniz için 25.02.2006 tarihinden önce gerekli yetki belgelerine sahip bir firmada Orta Düzey Yönetici olarak en az 3(üç) yıl çalışmış olmanız gerekmektedir. Bununla ilgili sizlerden geriye dönük SGK dökümü ve sicil gazetesinde ki yetkileriniz istenecektir. Bunların detayını Sınavsız ODY Gerekli Evraklar kısmında zaten açıkladık.

Gerekli evrakları tamamlamanız halinde ODY Kursumuza gelerek kayıt ve giriş işlemleriniz yapılır. Giriş işlemlerinizin ardından adınıza yatırılacak ODY Sınav Harcı ile tüm işlemleriniz tamamlanır ve bir kaç saat içerisinde ODY Belgesine sahip olabilirsiniz.

Sizlere kesintisiz hizmet vermek için çalışıyoruz. İstanbul bölgesinde Maltepe, Tuzla, Pendik, Kartal, İçmeler ve tüm ilçelerinde sizlere Muafiyetli ODY Belgesi hizmetini kesintisiz olarak sunuyoruz. Sadece İstanbul olarak değil Kocaeli (İzmit) bölgesinde Gebze, Darıca, Dilovası ve tüm ilçelerinde de Muafiyetli ODY Belgesi hizmetimizi sürdürüyoruz. Aslında Muafiyetli ODY Belgesi alırken iliniz çok fark etmemektedir. Hangi ilden olursanız olun, Sınavsız ODY Belgesini rahatlıkla alabilirsiniz.

Muafiyetli ODY Belgesi ve diğer hizmetlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  2018 yılında Tuzla da kurulan Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezimizde tüm SRC, ODY, ÜDY ve Psikoteknik belgeleri uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi siz değerli sürücülerle paylaşmaktan hem mutluluk duyar hemde bu sektör için kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.

  Açık Adresimiz

  Aydıntepe Mahallesi. Akyıldız Çıkmazı Sokak No:8 İçmeler-Tuzla/İstanbul

  7/24 GSM Hattımız

  +90 549 493 42 42
  +90 216 493 42 42

  E-Posta Adresimiz

  [email protected]