fbpx

Sınavsız ODY Belgesi 2023

03.07.2022
1.360
Sınavsız ODY Belgesi 2023

Sınavsız ODY Belgesi Nasıl Alınır? Muafiyetli ODY, İşletmeler tarafından en çok sorulan sorular olmuştur. 25.02.2006 tarihi öncesinden 3(üç) yıllık çalışanlar alır.

Sınavsız ODY Belgesi

Muafiyetli ODY Belgesi alabilmek için gerekli yetki belgelerine sahip bir firmada toplam 3(üç) yıl orta düzey yönetici olarak çalışmanız gerekmektedir. Ama Sınavsız ODY Belgesi alabilmeniz için 25.02.2006 tarihinden önce 3(üç) yıl çalışmış olmalısınız.

Sınavsız ODY Belgesi 2023
Sınavsız ODY Belgesi 2023

Genellikle adaylar tarafından en çok sorulan sorulardan bir tanesi de ” Sınavsız ODY Belgesi Nasıl Alınır ” oluyor.

Sınavsız ODY Belgesi Nasıl Alınır?

Öncelikle daha detayına inersek konunun, sınavsız veya diğer bir tabirle Muafiyetli ODY Belgesi alabilmeniz için 25.02.2006 tarihinden önce gerekli yetki belgelerine sahip bir firmada Orta Düzey Yönetici olarak en az 3(üç) yıl çalışmış olmanız gerekmektedir. Bununla ilgili sizlerden geriye dönük SGK dökümü ve sicil gazetesinde ki yetkileriniz istenecektir. Bunların detayını Sınavsız ODY Gerekli Evraklar kısmında zaten açıkladık.

Gerekli evrakları tamamlamanız halinde ODY Kursumuza gelerek kayıt ve giriş işlemleriniz yapılır. Giriş işlemlerinizin ardından adınıza yatırılacak ODY Sınav Harcı ile tüm işlemleriniz tamamlanır ve bir kaç saat içerisinde ODY Belgesine sahip olabilirsiniz.

Sizlere kesintisiz hizmet vermek için çalışıyoruz. İstanbul bölgesinde Maltepe, Tuzla, Pendik, Kartal, İçmeler ve tüm ilçelerinde sizlere Muafiyetli ODY Belgesi hizmetini kesintisiz olarak sunuyoruz. Sadece İstanbul olarak değil Kocaeli (İzmit) bölgesinde Gebze, Darıca, Dilovası ve tüm ilçelerinde de Muafiyetli ODY Belgesi hizmetimizi sürdürüyoruz. Aslında Muafiyetli ODY Belgesi alırken iliniz çok fark etmemektedir. Hangi ilden olursanız olun, Muafiyetli ODY Belgesini rahatlıkla alabilirsiniz.

Muafiyetli ODY Belgesi ve diğer hizmetlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ODY Belgesi için ODY Kursumuza başvurabilirsiniz. Psikoteknik için randevularımız devam ediyor.

5/5 (1 Review)
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.