fbpx

SRC ODY ve ÜDY Fiyatları 2022

02.01.2019
1.678
SRC ODY ve ÜDY Fiyatları 2022

SRC ODY ve ÜDY Fiyatları, ile ilgili 2022 yılı için hazırladığımız yazımız ile SRC fiyatları, ODY fiyatları ve ÜDY fiyatlarını detaylıca inceleyebilirsiniz.

SRC ODY ve ÜDY Fiyatları

SRC ODY ve ÜDY Fiyatları, 2022 senesine ait SRC, ODY ve ÜDY Belgesi alacak adaylar için fiyatlar güncellendi. Fiyatları taban fiyat komisyonu tarafından belirleyen Milli Eğitim Bakanlığı sınav harcını ise yine aynı şekilde 130 TL olarak belirlemiştir.

SRC ODY ve ÜDY Fiyatları 2022
SRC ODY ve ÜDY Fiyatları 2022

2022 senesine ait SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi Fiyatları için lütfen aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret ederek daha detaylı fiyat bilgisine erişebilirsiniz.

SRC Belgesi 2022 Fiyatları

SRC Belgesi Fiyatları 2022 yılı için yılın son ayında belirlenir. SRC Belgesi almak isteyen adayların hepsinin bilmesi gereken en önemli nüans ise bu belgelerin SRC Merkezleri tarafından değil de Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bildiriliyor olmasıdır. Ücretler indirim vaadi içerisinde olan kurum veya kuruluşlara itibar etmeyiniz. Değerli zaman ve maddi kayıp yaşamanızı istemeyiz.

ODY Belgesi 2022 Fiyatları

ODY Belgesi Fiyatları 2022 yılı için belirlendi. Milli Eğitim Bakanlığının açıkladığı yeni fiyat listesi Orta Düzey Yöneticilik belgesi almayı düşünen tüm yöneticiler için açıklandı.

ÜDY Belgesi 2022 Fiyatları

ÜDY Belgesi Fiyatları 2022 yılı için açıklandı. Yenilenen fiyat listesini tablo şeklinde detaylarıyla birlikte açıkladık.

Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Fiyatların belirlenmesi Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği Taban Fiyat Komisyonu tarafından SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi Ücretleri belirlenmektedir. Aslında belirlenen bu fiyatlar en alt limiti olarak bilinmelidir. 

Alacağınız belgenin fiyatından ziyade alacağınız eğitimlerde önem arz etmektedir. Çok ucuza alacağınız SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi gibi hizmetler de sınav başarınızı etkilemeyecek ve sınav başarısızlığı nedeni ile hem zamandan hem de maddi olarak kayıplar yaşamak istemezsiniz.

Alanında uzman eğitmenler eşliğinde sizlere eğitim veriyor ve alacağınız her eğitimin destekçisi oluyoruz.

SRC Belgesi Eğitimi

SRC Belgesi alacak adayların fiyatlardan ziyade en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de hangi derslerden sorumlu oldukları ve kaç saat eğitim almaları gerektiği konudur. Bunlar ile ilgili SRC Belgesi Dersleri sayfamızda tüm detaylı açıklamaları yaptık. Oradan detayları inceleyebilirsiniz.

ODY Belgesi Eğitimi

ODY Belgesi alacak adayların fiyatlar dışında bizlere yönelttiği sorular arasında ODY Belgesi Dersleri oluyor. Tüm detaylı ders saat ve bilgilerin hepsini ODY Belgesi Dersleri sayfamızda açıkladık.

ÜDY Belgesi Eğitimi

ÜDY Belgesi alacak adayların sorduğu sorular arasında en çoğu ders saatleri ve eğitimler ile ilgidir. ÜDY Belgesi alacak adaylar için ÜDY Belgesi Dersleri ve saatlerini bir sayfada topladık. Oradan detaylarıyla birlikte inceleyebilirsiniz.

SRC ODY ve ÜDY Fiyatları 2022 yılı için hazırladığımız bu yazımız sizlere umarız, faydalı olacaktır. SRC Merkezi olarak sizlere daima yeni ve en güncel bilgileri aktarmayı hedefliyoruz.

5/5 (1 Review)
ETİKETLER: , , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.