fbpx

2020 SRC ODY ve ÜDY Fiyatları

2020 SRC ODY ve ÜDY Fiyatları

2020 SRC ODY ve ÜDY Fiyatları, yine her yıl olduğu gibi 2019 yılının son aylarında belirlendi. Güncel SRC fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

2020 SRC ODY ve ÜDY Fiyatları

2020 yılına ait SRC, ODY ve ÜDY Belgesi alacak Ticari Araç kullanan şoförlerin girecekleri Mesleki Yeterlilik Belgesi fiyatları belli oldu. Fiyatların tamamını Milli Eğitim Bakanlığı taban fiyat komisyonu tarafından belirlenmiştir. SRC, ODY ve ÜDY Belgesi Sınavlarında sınava girecek adayların ödemesi gereken sınav harcı ise 100 TL olarak belirlendi.

2020 SRC ODY ve ÜDY Fiyatları
2020 SRC ODY ve ÜDY Fiyatları

2020 senesine ait SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi Fiyatları ve alınacak ders saatlerini daha detaylı incelemek için lütfen sayfalarımızı ziyaret ederek daha detaylı fiyat bilgisine erişebilirsiniz.

Daha detaylı bilgilere SRC Merkezi internet sitemizden ulaşabileceğinizi unutmayınız.

SRC Belgesi 2020 Fiyatları

SRC Belgesi Fiyatları 2020 yılı için yılın son ayında belirlenir. SRC Belgesi almak isteyen adayların hepsinin bilmesi gereken en önemli nüans ise bu belgelerin SRC Merkezleri tarafından değil de Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bildiriliyor olmasıdır. Ücretler indirim vaadi içerisinde olan kurum veya kuruluşlara itibar etmeyiniz. Değerli zaman ve maddi kayıp yaşamanızı istemeyiz.

ODY Belgesi 2020 Fiyatları

ODY Belgesi Fiyatları 2020 yılı için belirlendi. Milli Eğitim Bakanlığının açıkladığı yeni fiyat listesi Orta Düzey Yöneticilik belgesi almayı düşünen tüm Yolcu ve Yük Taşımacılığı faaliyeti gösteren firmalarda yönetici vasfı ile çalışma ve kariyer planları kuran kişiler için açıklandı.

ÜDY Belgesi 2020 Fiyatları

ÜDY Belgesi Fiyatları 2020 yılı için açıklandı. Yenilenen fiyat listesini tablo şeklinde detaylarıyla birlikte açıkladık.

Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Fiyatların belirlenmesi Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği Taban Fiyat Komisyonu tarafından SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi Ücretleri belirlenmektedir. Aslında belirlenen bu fiyatlar en alt limiti olarak bilinmelidir. 

Alacağınız belgenin fiyatından ziyade alacağınız eğitimlerde önem arz etmektedir. Çok ucuza alacağınız SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi gibi hizmetler de sınav başarınızı etkilemeyecek ve sınav başarısızlığı nedeni ile hem zamandan hem de maddi olarak kayıplar yaşamak istemezsiniz.

Alanında uzman eğitmenler eşliğinde sizlere eğitim veriyor ve alacağınız her eğitimin destekçisi oluyoruz.

SRC Belgesi Eğitimi

SRC Belgesi alacak adayların fiyatlardan ziyade en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de hangi derslerden sorumlu oldukları ve kaç saat eğitim almaları gerektiği konudur. Bunlar ile ilgili SRC Belgesi Dersleri sayfamızda tüm detaylı açıklamaları yaptık. Oradan detayları inceleyebilirsiniz.

ODY Belgesi Eğitimi

ODY Belgesi alacak adayların fiyatlar dışında bizlere yönelttiği sorular arasında ODY Belgesi Dersleri oluyor. Tüm detaylı ders saat ve bilgilerin hepsini ODY Belgesi Dersleri sayfamızda açıkladık.

ÜDY Belgesi Eğitimi

ÜDY Belgesi alacak adayların sorduğu sorular arasında en çoğu ders saatleri ve eğitimler ile ilgidir. ÜDY Belgesi alacak adaylar için ÜDY Belgesi Dersleri ve saatlerini bir sayfada topladık. Oradan detaylarıyla birlikte inceleyebilirsiniz.

2020 SRC ODY ve ÜDY Fiyatları için hazırladığımız yazımızda umarız 2020 SRC ODY ve ÜDY Fiyatları hakkında sizlere detaylı bilgileri aktarabilmişizdir.

Psikoteknik randevuları devam ediyor.

5/5 (1 Review)
ETİKETLER: , , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.