ODY 2 Belgesi

ODY 2 Belgesi

ODY 2 Belgesi, yurtiçi yolcu taşımacılığı yapacak olan Orta Düzey Yöneticilere verilen belgedir. ODY 2 Belgesi; D1 Yetki Belgesi, D2 Yetki Belgesi türlerine sahip olan gerçek veya tüzel kişi veya firmalar da kesinlikle en az 1(bir) adet ODY 2 Mesleki Yeterlilik Belgesi‘ne sahip personel istihdam etmek zorundadırlar. İstihdam etmeme durumlarında ise Karayolu Taşımacılığı kanunun ilgili maddelerin de yer alan 5(beş) uyarı cezası uygulanır.

Tuzla Denge ODY Kursu sizlere kesintisiz hizmetini İstanbul, Kartal, Pendik, Maltepe, Darıca, Sultanbeyli, Kaynarca, Gebze, Tuzla ve İçmeler bölgelerinde ODY Belgesi, ODY Eğitimi ve ODY Kursu alanında kesintisiz hizmet vermekte ve alanında uzman ODY Eğitmenleri ile ODY Eğitimlerinizi kaliteli ve doğru yerden almanızı sağlamaktadır.

100% ODY 2 Belgesi Başarı oranımız ile alacağınız ODY Belgesinde sizlere en doğru eğitimi ulaştırmaktadır. Daima adaylarımızın ihtiyaçlarını dinliyor, aday istek ve doğrultusunda eğitim metotlarımızı şekillendiriyoruz.

ODY Belgesi alacak olan adaylarımızın eğitimlere gelmeleri ve alacakları eğitimler de sadece sınavı geçmekten ziyade günlük hayatlarında da burada öğrenecekleri bilgileri kullanacaklarını unutmamaları gerektiğini naçizane öneriyoruz. Genellikle ODY Belgesi alacak adaylarımızın sordukları sorulardan bir tanesi de ” ODY 2 Belgesi Nasıl Alınır ” olmuştur.

ODY 2 Belgesi Nasıl Alınır?

ODY Belgesi öncelikle bir ODY Kursundan alınmalıdır. Tuzla Denge ODY Kursu olarak sizlere İstanbul da Kartal, Pendik, Maltepe, Sultanbeyli, Kaynarca, Tuzla, İçmeler, Şifa Mahallesi bölgelerinde İzmit (Kocaeli) bölgesinin Darıca, Gebze, Dilovası bölgelerinde alanında uzman ODY Eğitmenleri eşliğinde ODY Dersleri hizmeti vermekteyiz. ODY Çıkmış Sorular ile de kendinizi test ederek özel harmanlanmış eğitim materyallerimizi de sizlerle paylaşıyoruz.

ODY 2 Belgesi diğer belgeler gibi kayıt, eğitim ve sınav üçlüsünden oluşmaktadır. Yani eğitim üçlüsü nedir? Öncelikle almak istediğiniz ODY Belgesine karar veriyorsunuz. Tabi bu karar aşaması firmanızın yetki türü ve yaptığı iş ile de doğru orantılı olmalıdır. ODY 2 Belgesi almak istiyorsanız sizin firmanız Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı yapan bir firmadır ve sizde bu firmanın bir Orta Düzey Yöneticisi olarak bu Mesleki Yeterlilik Belgesine başvurmuş olmanız gerekmektedir. ODY Kursuna geldiniz kayıt işlemlerinizi bulunduğunuz ayın 15(on beş) ‘ine kadar gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğitimleriniz genellikle o ayın 17(on yedi) ‘si gibi de başlamaktadır. Bir sonraki ayın ilk haftası da sınav haftanız olacaktır.

Sınavdan başarılı olmanız halinde ODY 2 Belgesini almaya hak kazanırsınız.

Daha detaylı bilgi ve aklınıza takılan tüm soru veya sorunlar için de Tuzla ODY Kursları arasında Tuzla En İyi ODY Kursu olarak bilinen Denge ODY Kursuna çay içmeye bekleriz.

  2018 yılında Tuzla da kurulan Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezimizde tüm SRC, ODY, ÜDY ve Psikoteknik belgeleri uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi siz değerli sürücülerle paylaşmaktan hem mutluluk duyar hemde bu sektör için kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.

  Açık Adresimiz

  Aydıntepe Mahallesi. Akyıldız Çıkmazı Sokak No:8 İçmeler-Tuzla/İstanbul

  7/24 GSM Hattımız

  +90 549 493 42 42
  +90 216 493 42 42

  E-Posta Adresimiz

  [email protected]