fbpx

P1 Yetki Belgesi ODY ÜDY Cezası 2024

P1 Yetki Belgesi ODY ÜDY Cezası 2024

P1 Yetki Belgesi ODY ÜDY Cezası özellikle yetki belgesi alımında 6 (altı) aylık taahhüt süresinde ODY Belgesi veya ÜDY Belgesi alımı gerçekleştirmeyen firmaların maruz kaldığı durumdur. P1 Yetki Belgesi ODY ÜDY Cezası durumu öncelikle idari para cezası, uyarı cezaları ve bazen iş durdurma cezası ile işletmeler karşı karşıya kalmaktadır.

P1 Yetki Belgesi ODY ÜDY Cezası

P1 Yetki Belgeniz var ise ODY 4 Belgesini yetki belgenize işletmeniz gerekmektedir. İşletmenizi yapmak için u-etds sistemi veya e-devlet üzerinden araç sayısı ve taşıma kapasitesi tonaj sayısına göre ODY 4 Belgesi talepleri değişiklik gösterebilmektedir.

P1 Yetki Belgeniz var ise İl içi Dağıtım İşletmeciliği faaliyeti yerine getiriyorsunuzdur. Belgenizin e-devlet üzerinde araç ve tonajına göre sizlerden ODY 4 Belgesi istenilmektedir. Son yönetmelik ile il içerisinde dağıtım yapılıyor ise Motorkurye, Motokurye için P1 Yetki Belgesi istenilmektedir.

Belirli araç ve tonaj kapasitesi üzerinde ise birden fazla ODY 4 Belgesi gerekebilmektedir. Firma bilgilerinizi danışanlarımız ile paylaşmanız halinde kaç adet ODY 4 Belgesi gerekiyor süreçleri takip ederek ODY 4 Belgesi kaydınızı yaparak 1 (bir) ay içerisinde ODY 4 Belgenizi alabilirsiniz.

Tercihen kapsamlı ÜDY 3 Belgesi alarak ileride ekstra ihtiyaç olacak tüm belgelere sahip olabilirsiniz.

P1 Yetki Belgesi için ODY 4 Belgesi Nereden Alınır?

Kurumumuz, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından SRC, ODY ve ÜDY Belgesi verme yetkisine sahip bir kurumdur. Hızlı bir şekilde ODY 4 Belgesi almak için bizi tercih edebilirsiniz.

P1 Yetki Belgesi ODY ÜDY Cezası
P1 Yetki Belgesi ODY ÜDY Cezası

Pendik ODY 4 Belgesi, Tuzla ODY 4 Belgesi, Gebze ODY 4 Belgesi, Dilovası ODY 4 Belgesi ve hatta İstanbul ODY 4 Belgesi gibi arama sonuçlarında kurumumuz öncü konumda yer almakta ve ODY ile ÜDY Belgesi almak isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

P1 Yetki Belgesi ODY ÜDY Cezası
P1 Yetki Belgesi ODY ÜDY Cezası

ODY 4 Belgesi için Tuzla e-5 yanyol üzerinde bulunan Denge Ulaştırma Hizmetleri ODY Kursumuz Milli Eğitim Bakanlığı‘na bağlı resmi bir eğitim kurumudur. 1 Ayda ODY4 Belgesi için kurumumuza müracaat ederek ODY 4 Belgesi alabilirsiniz.

Konum için tıklayınız : https://maps.app.goo.gl/PWmsHqBdWJezdPmB7

ÜDY Merkezi ve ODY Merkezimiz bölgenin en çok tercih edilen eğitim kurumudur. Sadece ÜDY Belgesi ve ODY Belgesi noktasında değil SRC Belgesi olarak da aktif hizmet sağlamaktayız.

Psikoteknik Belgesi ihtiyaçlarınız için Psikoteknik randevularımız devam etmekte ve Psikoteknik Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

5/5 (1 Review)
ETİKETLER: , , , , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.