ODY Belgesi Çıkmış Sorular

ODY Belgesi Çıkmış Sorular

ODY Belgesi Çıkmış Sorular sizin ODY Belgesi Sınavında başarı oranınızı artıracak ve çıkmış soruları çözerken hangi soru format ve hangi konulardan geleceğini ön görebilirsiniz. Başarı oranını arttıracağı gibi sınavda neler yapabileceğinizi test edebilirsiniz. Alanında uzman eğitmenler eşliğinde ODY Sınavından önce ki hafta ODY Merkezimizde uygulamalı deneme sınavı yapıyor ve sınav öncesi başarı oranınızı hocalarımız eşliğinde değerlendiriyoruz. Eksik kalan ders ve konuları tamamlıyor, sizi tam anlamıyla sınava hazırlıyoruz.

ODY Belgesi alırken hatırlatmakta fayda var. Öncelikle ODY Belgesini sınavla mı yoksa sınavsız mı alabiliyorsunuz? Eğer 25.02.2006 tarihinden önce yetki belgelerine sahip bir firmada 3(üç) yıl geriye dönük Orta Düzey Yöneticilik yaptıysanız, sizler Sınavsız ODY Belgesi alabilmektesiniz.

Geçmiş ODY Belgesi Sınav Sorularını aşağıdan görebilir ve direkt olarak çözebilirsiniz. Başarılar

4 Haziran 2011 ODY Sınav Soruları

  2018 yılında Tuzla da kurulan Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezimizde tüm SRC, ODY, ÜDY ve Psikoteknik belgeleri uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi siz değerli sürücülerle paylaşmaktan hem mutluluk duyar hemde bu sektör için kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.

  Açık Adresimiz

  Aydıntepe Mahallesi. Akyıldız Çıkmazı Sokak No:8 İçmeler-Tuzla/İstanbul

  7/24 GSM Hattımız

  +90 549 493 42 42
  +90 216 493 42 42

  E-Posta Adresimiz

  [email protected]