SRC Belgesi Fiyatları

SRC Belgesi Fiyatları

SRC Belgesi alacak sürücüler için SRC Belgesi Fiyatları değişiklik göstermektedir. Alacağınız belgeye göre SRC 1 Belgesi Fiyatı, SRC 2 Belgesi Fiyatı, SRC 3 Belgesi Fiyatı, SRC 4 Belgesi Fiyatı ve SRC 5 Belgesi Fiyat bilgisini sizlerle tablo olarak aşağıda paylaşacağız. Unutmayınız ki Sınavsız SRC Belgesi alacak sürücüler SRC Belgesi Fiyatları listesini çok önemsemelerine gerek yoktur. 25.02.2003 öncesi ehliyet belgesine sahip iseniz sınavsız SRC Belgesi‘ni daha uygun fiyatlarda alabilmektesiniz.

SRC Belgesi alacak sürücülerin bilmesi gereken önemli hususlardan bir tanesi de SRC Sınav Harcıdır. Çünkü alacağınız SRC Belgesi‘ne ek olarak sizlerden SRC Sınav Harcı da istenmektedir. 2020 SRC Belgesi Fiyatları ile ilgili sınav harcınız ise 100 TL şeklinde hesaplanmıştır. SRC Sınav Harcı eğitimini alacağınız SRC Kurs Fiyatı’nın dışında tutulmaktadır. SRC Sınav Harcı ve SRC Kurs Ücretinizi bağlı olduğunuz veya kayıt olduğunuz SRC Kursu‘na ödeme yapılır.

2020 SRC Belgesi Fiyatları yeni açıklanmıştır.

BelgeDers Saat SayısıSaat Ücreti (KDV dahil)
SRC 1 BELGESİ ULUSLARARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI40 saat26,00 TL
1,040,00 TL
SRC 2 BELGESİ YURTİÇİ YOLCU TAŞIMACILIĞI36 saat26,00 TL
936,00 TL
SRC 3 BELGESİ ULUSLARARASI EŞYA VE KARGO TAŞIMACILIĞI41 saat26,00 TL
1,066,00 TL
SRC 4 BELGESİ YURT İÇİ EŞYA VE KARGO TAŞIMACILIĞI36 saat26,00 TL
936,00 TL

Bu ücretlendirmeler Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği çerçevesinde özel kurumların görüşleri ve önerileri alınarak yıl sonunda oluşturulan Ücret Komisyonluğu tarafından belirlenmektedir. Belirlenen fiyatlar Valilik tarafından onaylanmaktadır. 2020 SRC Belgesi Fiyatları listesinde yer alan SRC Fiyatları taban fiyat olup, taban fiyat birliği yönetmeliği kapsamında altına düşülmesi yasaktır. Bu fiyatlar 2020 SRC Belgesi Fiyatları ve 2021 SRC Belgesi Fiyatları kapsamında ve tarihlerinde geçerlidir.

SRC Belgenizi alırken fiyattan çok alacağınız eğitiminde önemli olduğunu unutmayın. Alacağınız kalitesiz eğitim hem sizlere zaman kaybı hemde maddi olarak daha büyük kayıplara neden olacaktır. Bizler, Denge SRC, ODY, ÜDY ve Psikoteknik Merkezi olarak İçmeler, Tuzla, Kartal, Maltepe, Gebze, Dilovası, Darıca, Pendik, Sultanbeyli ve İstanbul bölgelerin de kaliteli SRC, ODY ve ÜDY Belgesi Eğitimi ile sizlerin hem öğreticisi hemde ailesinden bir parça olmayı hedeflemiştir.

Sizleri müşteri olarak değil ailemizden bir parça olarak görmek, sınav başarınızı önemli ölçüde önemsiyoruz. %100 SRC Başarı oranı ile alanında İstanbul En İyi SRC Kursu olarak Tuzla SRC Kursları arasında adından ve markasından söz ettirmeyi başarmıştır.

Esnek ve rahat ödeme seçeneklerimiz ile SRC Belgesi alırken sizlerin yanındayız. Ulaşım kolaylığı ile hemen E-5 Yanyol üzerinde ki kursumuza E-5 Manzarası eşliğinde sizleri kahve içmeye davet ediyoruz.

  2018 yılında Tuzla da kurulan Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezimizde tüm SRC, ODY, ÜDY ve Psikoteknik belgeleri uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi siz değerli sürücülerle paylaşmaktan hem mutluluk duyar hemde bu sektör için kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.

  Açık Adresimiz

  Aydıntepe Mahallesi. Akyıldız Çıkmazı Sokak No:8 İçmeler-Tuzla/İstanbul

  7/24 GSM Hattımız

  +90 549 493 42 42
  +90 216 493 42 42

  E-Posta Adresimiz

  [email protected]