SRC Belgesi Çıkmış Sorular

SRC Belgesi Çıkmış Sorular

SRC Belgesi Çıkmış Sorular adayların sürekli bizlere sormuş olduğu sorulardan biridir. Genellikle SRC Sınavına hazırlanan SRC Adayları, SRC Belgesi Çıkmış Sorular ile çalışmak istiyor. Bu sistem doğru aslında ne kadar çok geçmişe dönük soru çözerseniz başarı oranınızı da o şekilde artırıyorsunuz.

Bizler de sizler için çıkmış sorulara ulaşmaya çalışıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığının paylaştığı soruları ancak sizlerle paylaşım sağlayabiliyoruz. En kısa zamanda Milli Eğitim Bakanlığının sizlere sormuş olduğu sorulara yönelik E-Sınav SRC uygulaması için alt yapımızı geliştiriyor, soru formatlarını inceliyoruz. Kısa bir sürede değerli SRC Adaylarımız ile bu programımızdan sitemizden elde ettiğimiz 100% SRC Belgesi Sınav Başarısını bu sefer program üzerinde daha da yükseklere çıkarmayı hedefliyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı SRC Belgesi Sınavında Çıkmış Soruları aşağıda sizler için listeledik, şimdiden başarılar dileriz.

6 Şubat 2016 SRC Belgesi Sınavları

17 Ekim 2015 SRC Belgesi Sınavları

28 Eylül 2013 SRC Belgesi Sınavları

9 Haziran 2013 SRC Belgesi Sınavları

4 Haziran 2011 SRC Belgesi Sınavları

 

  2018 yılında Tuzla da kurulan Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezimizde tüm SRC, ODY, ÜDY ve Psikoteknik belgeleri uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi siz değerli sürücülerle paylaşmaktan hem mutluluk duyar hemde bu sektör için kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.

  Açık Adresimiz

  Aydıntepe Mahallesi. Akyıldız Çıkmazı Sokak No:8 İçmeler-Tuzla/İstanbul

  7/24 GSM Hattımız

  +90 549 493 42 42
  +90 216 493 42 42

  E-Posta Adresimiz

  [email protected]