SRC Belgesi Sınav Tarihleri

SRC Belgesi Sınav Tarihleri

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen SRC, ODY ve ÜDY sınavları 1 Ocak 2017 itibariyle Milli Eğitim Bakanlığına devredilmiştir.

SRC Belgesi Sınav Tarihleri önceden Ulaştırma Bakanlığı tarafından düzenleniyordu. Yeni sistemde yani 01.01.2017 tarihinden itibaren SRC SınavlarıMilli Eğitim Bakanlığı yapmaktadır.

Sadece SRC Sınavlarını değil aynı zamanda ODY Sınavları ve ÜDY Sınavları da Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılmaktadır. SRC Sınavı, ODY Sınavı ve ÜDY Sınavı tarihleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenmektedir.

Yapılacak olan SRC Sınavı Tarihleri, ODY Sınavı Tarihleri ve ÜDY Sınavı Tarihleri kursların bağlı oldukları İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince belirlenmektedir.

Belirlenen SRC Sınavı Tarihleri, ODY Sınavı Tarihleri ve ÜDY Sınavı Tarihleri bağlı olduğunuz SRC Kursunuza önceden İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yazılı olarak bildirilir.

Genel olarak İçmeler, Maltepe, Kartal, Dilovası, Gebze, Pendik, Sultanbeyli ve Tuzla SRC Kursu bölgelerinde her ayın 1 ile 15 arasında SRC Kayıt dönemidir. Devamındaki ayın ilk haftası SRC Sınav Tarihi, ODY Sınav Tarihi ve ÜDY Sınav Tarihi olarak belirlenmiştir.

Denge SRC Kursu olarak sizlere SRC Sınavı, ODY Sınavı ve ÜDY Sınavı öncesi hem SRC Eğitimi, ODY Eğitimi ve ÜDY Eğitimi vererek, sınav için sizleri hazırlıyoruz. Sınav tarihinizi Denge SRC Kursu olarak telefonda arayarak veya sms ile bilgilendirilmenizi sağlıyoruz.

25.02.2003 öncesi ehliyet belgesine sahip olan sürücüler Sınavsız SRC Belgesi alabilir. 25.02.2006 tarihinden önce ehliyet belgesi olanlar Sınavsız ODY Belgesi ve Sınavsız ÜDY Belgesi alabilir. Sınavsız Belge aldıkları için  herhangi bir sınava tabi tutulmayacaklarını tekrar hatırlatmakta fayda var. Direk belgenizi Denge SRC Merkezi‘mizden alabilirsiniz.

Psikoteknik Merkezimiz de Psikoteknik Testlerinizi yaptırabilir, beklemeden Psikoteknik Raporunuzu da alabilirsiniz.

SRC Belgesi Sınav Tarihleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları cevapladık. Eğer hala merak ettiğiniz sorular var ise bizleri arayınız.

Ulaşım kolaylığı ile sizleri SRC Kursumuza bekliyoruz.

  2018 yılında Tuzla da kurulan Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezimizde tüm SRC, ODY, ÜDY ve Psikoteknik belgeleri uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi siz değerli sürücülerle paylaşmaktan hem mutluluk duyar hemde bu sektör için kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.

  Açık Adresimiz

  Aydıntepe Mahallesi. Akyıldız Çıkmazı Sokak No:8 İçmeler-Tuzla/İstanbul

  7/24 GSM Hattımız

  +90 549 493 42 42
  +90 216 493 42 42

  E-Posta Adresimiz

  [email protected]