fbpx

ÜDY 4 Belgesi İstenilen Yetki Belgesi Türleri 2024

ÜDY 4 Belgesi İstenilen Yetki Belgesi Türleri 2024

ÜDY 4 Belgesi istenilen yetki belgesi türleri genellikle Yetki Belgesi alımında firma yetkililerine yetki belgesi başvurularında sunulan 6 (altı) ay taahhüt zamanı içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Yerine getirilmeyen bu taahhüt süresi sonunda yetki belgesine karşılık alınmayan ÜDY 4 Belgesi ile ilgili cezai işlemler uygulanmaktadır.

ÜDY 4 Belgesinin alınabilmesi için en az lise mezunu olunması gerekmektedir. Ayrıca alınacak ÜDY 4 Belgesi; ODY 4 Belgesini de kapsamaktadır.

ÜDY 4 Belgesi İstenilen Yetki Belgesi Türleri
ÜDY 4 Belgesi İstenilen Yetki Belgesi Türleri

ÜDY 4 Belgesi, Eşya, Yük ve Kargo Taşımacılığı yapan firmaların yani özellikle yük taşımacılığı yapan firmaların yetki belgesi türüne göre alması zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgesidir. ÜDY 4 Belgesi İstenilen Yetki Belgesi Türleri listemizde alacağınız yetki belgesi türüne göre veya var olan yetki belgenizin türüne göre ÜDY 4 Belgesi neden almanız gerektiği ile ilgili tüm soru işaretleriniz kaldırmayı hedefledik.

ÜDY 4 Belgesi İstenilen Yetki Belgesi Türleri

ÜDY 4 Belgesi İstenilen Yetki Belgesi Türleri, genel olarak ÜDY Belgesi istihdam zorunluluğu bulunan G1 Yetki Belgesi, G3 Yetki Belgesi, G4 Yetki Belgesi, K1 Yetki Belgesi, K3 Yetki Belgesi, L1 Yetki Belgesi, M1 Yetki Belgesi, M2 Yetki Belgesi, N1 Yetki Belgesi, N2 Yetki Belgesi, P1 Yetki Belgesi, P2 Yetki Belgesi, R1 Yetki Belgesi ve T3 Yetki Belgesi veya yetki belgelerinden birine sahipseniz ÜDY 4 Belgesi almanız gerekmektedir.

G1 Yurtiçi Eşya Taşıma Acenteliği Yetki Belgesi

G1 Yurtiçi Eşya Taşıma Acenteliği yetki belgesine sahip firmaların ODY 4 Belgeli Orta Düzey Yönetici istihdam zorunluluğu bulunmaktadır. ÜDY 3 Belgesi veya ÜDY 4 Belgesi istihdam için tercih edilebilir. Çünkü ÜDY 3 Belgesi; ÜDY 4 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi’ni ve ayrıca ÜDY 4 Belgesi, ODY 4 Belgesini de kapsamaktadır.

G3 Yurtiçi Kargo Taşımacılığı Yetki Belgesi

G3 Yurtiçi Kargo Taşımacılığı yetki belgesine sahip firmaların ODY 4 Belgeli Orta Düzey Yönetici istihdam zorunluluğu bulunmaktadır. ÜDY 3 Belgesi veya ÜDY 4 Belgesi istihdam için tercih edilebilir. Çünkü ÜDY 3 Belgesi; ÜDY 4 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi’ni ve ayrıca ÜDY 4 Belgesi, ODY 4 Belgesini de kapsamaktadır.

G4 Uluslararası ve Yurtiçi Kargo Acenteliği Yetki Belgesi

G4 Uluslararası ve Yurtiçi Kargo Acenteliği yetki belgesine sahip firmaların ODY 4 Belgeli Orta Düzey Yönetici istihdam zorunluluğu bulunmaktadır. ÜDY 3 Belgesi veya ÜDY 4 Belgesi istihdam için tercih edilebilir. Çünkü ÜDY 3 Belgesi; ÜDY 4 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi’ni ve ayrıca ÜDY 4 Belgesi, ODY 4 Belgesini de kapsamaktadır.

K1 Yurtiçi Ticari Eşya Taşımacılığı Yetki Belgesi

ÜDY 4 Belgesi İstenilen Yetki Belgesi Türleri Nakliyat
ÜDY 4 Belgesi İstenilen Yetki Belgesi Türleri Nakliyat

K1 Yurtiçi Ticari Eşya Taşımacılığı yetki belgesine sahip firmaların ODY 4 Belgeli Orta Düzey Yönetici istihdam zorunluluğu bulunmaktadır. ÜDY 3 Belgesi veya ÜDY 4 Belgesi istihdam için tercih edilebilir. Çünkü ÜDY 3 Belgesi; ÜDY 4 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi’ni ve ayrıca ÜDY 4 Belgesi, ODY 4 Belgesini de kapsamaktadır.

K3 Yurtiçi Ticari Ev/Büro Eşyası Taşımacılığı Yetki Belgesi

K3 Yurtiçi Ticari Ev/Büro Eşyası Taşımacılığı yetki belgesine sahip firmaların ODY 4 Belgeli Orta Düzey Yönetici istihdam zorunluluğu bulunmaktadır. ÜDY 3 Belgesi veya ÜDY 4 Belgesi istihdam için tercih edilebilir. Çünkü ÜDY 3 Belgesi; ÜDY 4 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi’ni ve ayrıca ÜDY 4 Belgesi, ODY 4 Belgesini de kapsamaktadır.

L1 Yurtiçi Lojistik İşletmeciliği Yetki Belgesi

L1 Yurtiçi Lojistik İşletmeciliği yetki belgesine sahip firmaların ÜDY 4 Belgeli Üst Düzey Yönetici ve ODY 4 Belgeli Orta Düzey Yönetici istihdam zorunluluğu bulunmaktadır. Bu durumda iki ayrı personel istihdamı gerekmektedir. İki personel ÜDY 3 Belgeli olabilir yada ÜDY 4 Belgeli‘de olabilir. Çünkü ÜDY 3 Belgesi; ÜDY 4 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi’ni ve ayrıca ÜDY 4 Belgesi, ODY 4 Belgesini de kapsamaktadır.

M1 İl İçi Kargo İşletmeciliği Yetki Belgesi

M1 İl İçi Kargo İşletmeciliği yetki belgesine sahip firmaların ODY 4 Belgeli Orta Düzey Yönetici istihdam zorunluluğu bulunmaktadır. ÜDY 3 Belgesi veya ÜDY 4 Belgesi istihdam için tercih edilebilir. Çünkü ÜDY 3 Belgesi; ÜDY 4 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi’ni ve ayrıca ÜDY 4 Belgesi, ODY 4 Belgesini de kapsamaktadır.

M2 Yurtiçi Kargo İşletmeciliği Yetki Belgesi

M2 Yurtiçi Kargo İşletmeciliği yetki belgesine sahip firmaların ÜDY 4 Belgeli Üst Düzey Yönetici ve ODY 4 Belgeli Orta Düzey Yönetici istihdam zorunluluğu bulunmaktadır. Bu durumda iki ayrı personel istihdamı gerekmektedir. İki personel ÜDY 3 Belgeli olabilir yada ÜDY 4 Belgeli‘de olabilir. Çünkü ÜDY 3 Belgesi; ÜDY 4 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi’ni ve ayrıca ÜDY 4 Belgesi, ODY 4 Belgesini de kapsamaktadır.

N1 İl İçi Nakliyat Ambarı İşletmeciliği Yetki Belgesi

N1 İl İçi Nakliyat Ambarı İşletmeciliği yetki belgesine sahip firmaların ODY 4 Belgeli Orta Düzey Yönetici istihdam zorunluluğu bulunmaktadır. ÜDY 3 Belgesi veya ÜDY 4 Belgesi istihdam için tercih edilebilir. Çünkü ÜDY 3 Belgesi; ÜDY 4 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi’ni ve ayrıca ÜDY 4 Belgesi, ODY 4 Belgesini de kapsamaktadır.

N2 Yurtiçi Nakliyat Ambarı İşletmeciliği Yetki Belgesi

N2 Yurtiçi Nakliyat Ambarı İşletmeciliği yetki belgesine sahip firmaların ÜDY 4 Belgeli Üst Düzey Yönetici ve ODY 4 Belgeli Orta Düzey Yönetici istihdam zorunluluğu bulunmaktadır. Bu durumda iki ayrı personel istihdamı gerekmektedir. İki personel ÜDY 3 Belgeli olabilir yada ÜDY 4 Belgeli‘de olabilir. Çünkü ÜDY 3 Belgesi; ÜDY 4 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi’ni ve ayrıca ÜDY 4 Belgesi, ODY 4 Belgesini de kapsamaktadır.

P1 İl İçi Dağıtım İşletmeciliği Yetki Belgesi

ÜDY 4 Belgesi İstenilen Yetki Belgesi Türleri Motokurye
ÜDY 4 Belgesi İstenilen Yetki Belgesi Türleri Motokurye

P1 İl İçi Dağıtım İşletmeciliği yetki belgesine sahip firmaların ODY 4 Belgeli Orta Düzey Yönetici istihdam zorunluluğu bulunmaktadır. ÜDY 3 Belgesi veya ÜDY 4 Belgesi istihdam için tercih edilebilir. Çünkü ÜDY 3 Belgesi; ÜDY 4 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi’ni ve ayrıca ÜDY 4 Belgesi, ODY 4 Belgesini de kapsamaktadır. İl içi dağıtım yapan Moto kuryelerin alması gereken Yetki Belgesi türüdür.

P2 Yurtiçi Dağıtım İşletmeciliği Yetki Belgesi

P2 Yurtiçi Dağıtım İşletmeciliği yetki belgesine sahip firmaların ÜDY 4 Belgeli Üst Düzey Yönetici ve ODY 4 Belgeli Orta Düzey Yönetici istihdam zorunluluğu bulunmaktadır. Bu durumda iki ayrı personel istihdamı gerekmektedir. İki personel ÜDY 3 Belgeli olabilir yada ÜDY 4 Belgeli‘de olabilir. Çünkü ÜDY 3 Belgesi; ÜDY 4 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi’ni ve ayrıca ÜDY 4 Belgesi, ODY 4 Belgesini de kapsamaktadır. Şehirlerarası dağıtım yapan Moto kuryelerin alması gereken Yetki Belgesi türüdür.

R1 Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörlüğü Yetki Belgesi

R1 Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörlüğü yetki belgesine sahip firmaların ÜDY 4 Belgeli Üst Düzey Yönetici ve ODY 4 Belgeli Orta Düzey Yönetici istihdam zorunluluğu bulunmaktadır. Bu durumda iki ayrı personel istihdamı gerekmektedir. İki personel ÜDY 3 Belgeli olabilir yada ÜDY 4 Belgeli‘de olabilir. Çünkü ÜDY 3 Belgesi; ÜDY 4 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi’ni ve ayrıca ÜDY 4 Belgesi, ODY 4 Belgesini de kapsamaktadır.

T3 Eşya Terminali İşletmeciliği Yetki Belgesi

T3 Eşya Terminali İşletmeciliği yetki belgesine sahip firmaların ODY 4 Belgeli Orta Düzey Yönetici istihdam zorunluluğu bulunmaktadır. ÜDY 3 Belgesi veya ÜDY 4 Belgesi istihdam için tercih edilebilir. Çünkü ÜDY 3 Belgesi; ÜDY 4 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi’ni ve ayrıca ÜDY 4 Belgesi, ODY 4 Belgesini de kapsamaktadır.

Belge kapsamları avantajını kullanarak iş büyütmelerinizde tekrar ekstra eğitim ve sınav süreçlerine dahil olmadan belgenizi erkenden alabilirsiniz. Özellikle başvuru talepleri noktasında tarafımıza gelen talepleri bir soru dizi halinde aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ÜDY 4 Belgesi İstenilen Yetki Belgesi Türleri
ÜDY 4 Belgesi İstenilen Yetki Belgesi Türleri

ÜDY4 Belgesi Nereden Alınır?

ÜDY 4 Belgesi İstenilen Yetki Belgesi Türleri yazımız özellikle yetki belgesi alacak veya yetki belgesi var olan firma yetkililerinin ihtiyaçları doğrultusunda taleplerine cevap olması için hazırladık.

ÜDY 4 Belgesi için Tuzla e-5 yanyol üzerinde bulunan Denge Ulaştırma Hizmetleri ÜDY Kursumuz Milli Eğitim Bakanlığı‘na bağlı resmi bir eğitim kurumudur. 1 Ayda ÜDY4 Belgesi için kurumumuza müracaat ederek ÜDY 4 Belgenizi alabilirsiniz.

Konum için tıklayınız : https://maps.app.goo.gl/PWmsHqBdWJezdPmB7

ÜDY Merkezimiz bölgenin en çok tercih edilen eğitim kurumudur. Sadece ÜDY Belgesi noktasında değil SRC Belgesi, ODY Belgesi olarak da aktif hizmet sağlamaktayız.

Psikoteknik Belgesi ihtiyaçlarınız için Psikoteknik randevularımız devam etmekte ve Psikoteknik Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

5/5 (1 Review)
ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.