fbpx

SRC Belgesi Yurtiçi TIR Şoförü İş İmkanı 2024

SRC Belgesi Yurtiçi TIR Şoförü İş İmkanı 2024

SRC Belgesi Yurtiçi TIR Şoförü İş İmkanı ile Kariyer Fırsatlarını kaçırma! Denge SRC, ODY, ÜDY ve Psikoteknik Merkezi olarak, Ekol Lojistik direktörleriyle gerçekleştirdiğimiz görüşme sonucunda yeni bir çözüm ortaklığı anlaşması sağladık. Bu anlaşma kapsamında sağladığımız; SRC Belgesi ve Psikoteknik Belgeleri ile adaylarımızın Ekol Lojistik firmasının yurtiçi şoför alımlarında etkili olacağı garantisini aldık.

SRC Belgesi Yurtiçi TIR Şoförü İş İmkanı
SRC Belgesi Yurtiçi TIR Şoförü İş İmkanı

Kurumlarımızdan SRC Belgesi ve Psikoteknik Belgesi alan veya alacak Ekol Lojistik şoförlük başvurusu yapacak kişilerin önceliklerinin olduğunu da unutmayınız.

Süreç ile ilgili detaylı bilgi için : 0549 493 4242 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

SRC Belgesi Yurtiçi TIR Şoförü İş İmkanı

SRC Belgesi Yurtiçi TIR Şoförü İş İmkanı, Lojistik sektörü pandemi sonrası hızla büyüyerek önemli bir iş gücü ihtiyacı doğurmuştur. Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı tarafından akredite edilen Denge Eğitim Kurumları olarak, sektördeki bu açığı kapatmak için SRC Belgeli şoför iş alımı ve istihdamı alanında çeşitli anlaşmalar yapmaktayız.

Ekol Lojistik ve Denge Eğitim Kurumları İş Birliği

SRC Belgesi Yurtiçi TIR Şoförü İş İmkanı, Ekol Lojistik lojistik sektörünün öncü firmalarından biri olup, bünyesinde 9.000’den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. Özellikle yurtiçi TIR şoförü pozisyonları için yoğun bir talep mevcuttur. Denge Eğitim Kurumları olarak bu pozisyonlara başvuracak adayların SRC belgesi ve Psikoteknik Belgesine sahip olmalarını sağlamaktayız.

Yurtiçi Şoförlük İş İmkanı ve Belge Gereksinimleri

Ekol Lojistik ile olan çözüm ortaklığımız sayesinde, kurumlarımızdan alacağınız SRC ve Psikoteknik Belgeleri ile iş başvurularınızı daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu belgeler, yurtiçi TIR şoförü pozisyonlarına başvururken en önemli şartlardan biridir.

İş Garantili SRC Belgesi

SRC Belgesi Yurtiçi TIR Şoförü İş İmkanı, Kurumlarımızdan alacağınız SRC belgesi ile Ekol Lojistik’te şoförlük iş ilanlarına başvuru yapabilir ve kariyerinize hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Yurtiçi TIR Şoförlüğü yapabilmek için SRC4 Belgesi, Psikoteknik Belgesi ve Ağır Vasıta Ehliyetinizin bulunması gerekmektedir.

SRC Belgesi ve Psikoteknik Belgesi Nereden Alınır?

SRC Belgesi ve Psikoteknik Belgesi özellikle mesleği gereği şoförlük yapacak kişilerin alması gereken zorunlu belgelerdendir. Alınmaması halinde ticari taşımacılık faaliyeti gerçekleştirilmesi durumunda idari para cezaları uygulanır. Uygulanan idari para cezaları sadece aracı kullanan sürücüye değil araç sahibine de ayrıca uygulanır.

SRC Belgesi 1 ayda alınabilen bir belgedir. Psikoteknik Belgesini ise 1 saat içerisinde alabilirsiniz.

SRC Belgesi Yurtiçi TIR Şoförü İş İmkanı 2024
SRC Belgesi Yurtiçi TIR Şoförü İş İmkanı 2024

Yazımızda ilgili tüm detayları sizlerle paylaştık. SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi için SRC Merkezimize başvurabilir ve 1 ayda SRC, ODY veya ÜDY Belgenizi alabilirsiniz. Psikoteknik Belgesi randevularımız devam ediyor, lütfen randevunuzu oluşturmayı unutmayın.

5/5 (1 Review)
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.