ÜDY Belgesi

 • 1
 • 2

ÜDY Belgesi ile ilgili genel olarak Üst Düzey Yöneticilerin bizlere yönelttikleri sorulardan biri de ” ÜDY Nasıl Alınır ” oluyor. Yolcu Taşımacılığı veya Yük Taşımacılığı yapan bir firmada Üst Düzey Yöneticilik yapıyorsanız ÜDY Mesleki Yeterlilik Belgesini almak ve Üst Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip personel istihdam etmek zorundasınız.

ÜDY Belgesi alacak adaylarımız için alanında uzman eğitmen kadromuz ile adaya yönelik eğitim metotlarımız sizlerin başarısını arttıracak ve ÜDY Sınavından rahatlıkla geçebilmenizi sağlayacaktır.

100% ÜDY Sınav başarısı ve 100% Müşteri memnuniyeti ile sizlere kesintisiz hizmetimizi İstanbul ilinde Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla bölgelerinde Kocaeli, İzmit‘e bağlı Gebze, Darıca ve Dilovası bölgelerinde ÜDY Belgesi ve ÜDY Kursu olarak aktif hizmet vermekteyiz.

İstanbul da en iyi ÜDY Merkezi veya ÜDY Kursu olarak bilinen Denge ÜDY Kursu sizlere kesintisiz hizmeti, alanında uzman eğitmenler tarafından vermektedir.

Karayolu Yönetmeliği‘nin “Yetki Belgesi Sahiplerinin Yükümlülüğü” başlığı 43(kırk üç)’üncü maddesinin 15(on beş)’inci fıkrası gereğince; “Yetki Belgesi sahipleri, ilk yetki belgesi aldıkları tarihten itibaren 6(altı) ay içerisinde, Mesleki Yeterlilikle ilgili yükümlülüklerini yerine getirmek ve faaliyetleri süresince muhafaza etmekle yükümlüdürler” ibaresi yer almaktadır. Yetki Belgelerine sahip bir firmada Üst Düzey Yönetici olarak görev yapıyor veya firmanız var ise ÜDY Mesleki Yeterlilik Belgesini almak ve bulundurmak mecburiyetiniz bulunmaktadır. Bulundurmamanız durumunda Kanunlar gereği işletmenize “Geçici Yürütme Durdurma” , puantaj düşümü ve cezai işlem uygulanacağını da unutmayınız.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  2018 yılında Tuzla da kurulan Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezimizde tüm SRC, ODY, ÜDY ve Psikoteknik belgeleri uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi siz değerli sürücülerle paylaşmaktan hem mutluluk duyar hemde bu sektör için kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.

  Açık Adresimiz

  Aydıntepe Mahallesi. Akyıldız Çıkmazı Sokak No:8 İçmeler-Tuzla/İstanbul

  7/24 GSM Hattımız

  +90 549 493 42 42
  +90 216 493 42 42

  E-Posta Adresimiz

  [email protected]