ODY Belgesi

 • 1
 • 2

ODY Belgesi ile ilgili en çok merak edilenlerden bir tanesi de tanımı oluyor genellikle… Mesleki Yeterlilik Kursu olarak alınan ODY Mesleki Yeterlilik Belgesinin hitap ettiği kesim yük taşımacılığı veya yolcu taşımacılığı yapan firmalarda bulunan Orta Düzey Yöneticilerin alacakları Mesleki Yeterlilik Belgesi olarak geçmektedir.

Sizler için ODY ile ilgili tüm bilgileri paylaşırken aynı zamanda da ODY Kursu ile ilgili sorduğunuz tüm soruları cevapladık.

Pendik, Tuzla, Kartal, Maltepe, Dilovası, Gebze, Darıca, Sultanbeyli, İçmeler ve İstanbul ODY Kursu hizmetimizin yanında sizlere SRC Belgesi, ODY ve ÜDY Belgesi ve Psikoteknik Raporu gibi hizmetlerimizde de sizlerle alanında uzman ekibimiz tarafından gerçekleştiriyoruz.

Alanında uzman kadroya sahip olmakla birlikte 100% ODY Sınavı Başarı oranımız da aslında süpriz olmuyor bizler için…

Karayolu Yönetmeliği‘nin “Yetki Belgesi Sahiplerinin Yükümlülüğü” başlığı 43(kırk üç)’üncü maddesinin 15(on beş)’inci fıkrası gereğince; “Yetki Belgesi sahipleri, ilk yetki belgesi aldıkları tarihten itibaren 6(altı) ay içerisinde, Mesleki Yeterlilikle ilgili yükümlülüklerini yerine getirmek ve faaliyetleri süresince muhafaza etmekle yükümlüdürler” ibaresi yer almaktadır. Yetki Belgelerine sahip bir firmada Orta Düzey Yönetici olarak görev yapıyor veya firmanız var ise ODY Mesleki Yeterlilik Belgesini almak ve bulundurmak mecburiyetiniz bulunmaktadır. Bulundurmamanız durumunda Kanunlar gereği işletmenize “Geçici Yürütme Durdurma” , puantaj düşümü ve cezai işlem uygulanacağını da unutmayınız.

Tuzla bölgesinde En İyi ODY Kursu olarak hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Bizleri tercih ettiğiniz için Denge ODY Kursu olarak sizlere teşekkür ederiz.

  2018 yılında Tuzla da kurulan Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezimizde tüm SRC, ODY, ÜDY ve Psikoteknik belgeleri uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi siz değerli sürücülerle paylaşmaktan hem mutluluk duyar hemde bu sektör için kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.

  Açık Adresimiz

  Aydıntepe Mahallesi. Akyıldız Çıkmazı Sokak No:8 İçmeler-Tuzla/İstanbul

  7/24 GSM Hattımız

  +90 549 493 42 42
  +90 216 493 42 42

  E-Posta Adresimiz

  [email protected]