SRC Kursu Hakkımızda

Biz Kimiz?

Kurulduğumuz günden bugüne yıllardır edindiğimiz tecrübeyi siz değerli sürücülere aktarıyoruz.

Denge SRC Kursu olarak İstanbul da Tuzla / İçmeler bölgesinde 2018 yılında faaliyete başlayarak Sürücü Kursu‘nda edindiğimiz tecrübeyi SRC Kursu‘na taşıyoruz. Sadece SRC Belgesi olarak değil, ODY, ÜDY ve Psikoteknik belgelerinde sizlere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz. 

Alanında uzman eğitmen kadrosu ile yaptığımız işi seviyor ve üzerimizde ki sorumluluğun farkında olarak yaptığımız işi kaliteli yapmaya özen gösteriyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne sektörün öncü ve marka firması olmayı hedeflemiş ve olma yolunda ciddi ivmeler almış bir SRC firması olarak En İyi SRC denildiğinde akla ilk gelen Denge SRC Merkezi olmuştur ve olması için de gerek SRC Eğitimi, SRC Dersleri ve SRC Fiyatlarımızla diğer firmalara da örnek teşkil etmeye devam etmekteyiz. 

Nicelik ve nitelik söz konusu olduğunda kaliteli ve yüksek modern eğitim malzemelerimiz ile eğitimlerimizi uygulamalı olarak göstermekte ve işlemekteyiz. Geliştirmiş olduğumuz modern eğitim ürünleri ile sizlere evinizde işinizde de ders çalışma ve kendinizi deneme imkanını sunuyoruz.

Bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan siz değerli sürücüleri En İyi SRC Merkezi ve hatta En İyi SRC Kursu‘nu ziyaret etmeye çay içmeye bekliyoruz.

Pendik, Tuzla, İçmeler, Sultanbeyli, Kartal, Maltepe, Gebze, Dilovası, Derince, Körfez, İzmit, Sancaktepe ve İstanbul‘un hemen hemen her bölgesinde SRC Belgesi, ODY Belgesi, ÜDY Belgesi ve Psikoteknik Belgesi olarak hizmet vermekteyiz.

Sadece SRC 1, SRC 2, SRC 3, SRC 4 ve SRC 5 Belgesi olarak hizmet vermenin yanı sıra sizlere Sınavsız SRC Belgesi‘nde de aktif olarak hizmet sağlamaktayız.

Nerelere Yakınız?

Misyonumuz

Sınavsız Belge Alma

Eğitimi para için değil sorumluluğumuz ve içinde bulunduğumuz sürücülük toplumunun gelişmesini ve modernleşmesini hedef alarak yapıyoruz.” Eğitimde daima kaliteyi ön planda tutuyor ve tutmayı hedefliyoruz. Adaylarımızın sınav başarılarından ziyade bunları bilinçli birer sürücü olarak uygulamalarını hedef alıyor, yenilikçi ve modern eğitim metotlarımız ile SRC Derslerimiz de uygulamadığımız SRC Eğitim metotlarımızı modern ve kalitesini sizlerle paylaşıyoruz.

Adaylarımızın istek ve arzularını dinleyerek şekillendirdiğimiz Eğitim metotlarımızı sıkıcı eğitimlerden ziyade daha eğlenceli hale getirerek sizlerle paylaşıyoruz. 

Ticari çıkar gözetmiyoruz. Eğitimin kalitelisini uzman eğitmenler eşliğinde sizlere sunuyoruz.

En iyi SRC merkezi olarak her dönemde adaylarımızın memnuniyetini en ön planda tutarak ticari kaygılarını sunduğumuz esnek ödeme yöntemleri ile sadece eğitime odaklanmalarını sağlamak ve onların sınav başarılarından ziyade burada öğrenecekleri bilgileri trafik hayatlarında da kullanabilmelerini sağlamaktır.

Merkezimiz kurduğu günden bugüne amacının eğitim olduğunu benimsemiş ve bu çizgiden hiç bir şekilde çıkmamış ve hedefi daima bu çizgi üzerinde bilinçli adaylar yetiştirmek olmuştur. Türkiye‘nin ve hatta özelikle İstanbul bölgesinin en iyi src merkezi olmak ve olabilmekte bu özverili çalışmanın ürünü olduğunun farkında olmuş ve hedeflerini daima yükseklere taşıyarak bugün ki vizyon oluşumunu tamamlamıştır ve tamamlamaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Referanslarımız

Memnuniyet Tablomuz

  2018 yılında Tuzla da kurulan Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezimizde tüm SRC, ODY, ÜDY ve Psikoteknik belgeleri uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi siz değerli sürücülerle paylaşmaktan hem mutluluk duyar hemde bu sektör için kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.

  Açık Adresimiz

  Aydıntepe Mahallesi. Akyıldız Çıkmazı Sokak No:8 İçmeler-Tuzla/İstanbul

  7/24 GSM Hattımız

  +90 549 493 42 42
  +90 216 493 42 42

  E-Posta Adresimiz

  [email protected]