Neler Yaptık?

1Ocak2008

Sürüş Akademisi

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Uluslararası NSC (National Security Council) Türkiye Temsilciliğini yapan Sürüş Akademisi; İleri, Defansif ve Güvenli Sürüş Eğitimleri alanında ender ve sayılı kurumlardan biri olmuştur. Bugüne kadar özel eğitim ve motivasyon pistinde eğitimler vermiştir. 300’ün üzerinde referansı ile hem Emniyet Müdürlüğü, Silahlı Kuvvetler ve bunlara bağlı özel timlere, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına, Özel Sektörde yüzlerce firmaya eğitimler vermiş bir İleri Sürüş Firmasıdır.

1Ocak2012

Denge Sürücü Kursu

Sürücülük sektöründe edindiğimiz tecrübeyi ve İleri Sürüş Eğitimlerini verirken farkettiğimiz eksikliklerin giderilmesinin aslında işin temelinde güzel bir eğitim olması gerektiğinin farkına vardık. Kaliteli ve amacımızın sadece ehliyet vermekten ibaret olmayan tamamen adaya yönelik eğitim metotlarımızla 2012 yılında Denge Sürücü Kursu olarak faaliyete girdik. Bugünlere baktığımızda 1000’lerce bilinçli aday yetiştirmiş ve trafik toplumuna kazandırdık.

23Aralık2016

Sürücü TV

Sürekli modernleşen ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde daha fazla sürücüyü nasıl bilinçlendirebiliriz, trafik kaza oranını düşürebilir miyiz, düşünceleriyle ortaya çıkan Youtube Projemiz ile bugün günümüze baktığımızda 10 bin’i aşkın abone sayısı yüzlerce olumlu yorum ve milyonlarca izlenme ile amacımıza ulaştığımızı düşünüyor ve ağaç yaşken eğilir, felsefesi ile genç yaştaki arkadaşlarımızı da bilinçlendirmeyi hedefliyoruz.

3Mart2017

Sürücü Medya

Daha fazla kitleye erişmek ve alanında uzman eğitmen kadromuz ile hazırladığımız eğitim dökümanlarını sürücü kursları ile paylaşıyoruz. Eğitimlerde kullanacakları materyaller, adayların sınav öncesi kendilerini test edebilecekleri sistemler geliştirmek amacı ile kurulan Sürücü Medya bugün 1.5 milyondan fazla sınav 100 binden fazla adayın severek kullandığı uygulamaları üretmektedir.

10Ekim2018

Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezi

Sürücülük kelimesini ve Dünya standartlarında eğitim almalarını vizyon edinmiş bir fikrin ürünüdür aslında Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezi… Standartların üzerinde marka kuruluş olmayı hedef almış, tamamen şoförlerin mecburiyetten değil kendilerini bilinçlendirmelerini sağlayan eğitim metotlarıyla trafik kazalarının oranını düşürmeyi amaçlamış bir kurum olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

10Ocak2019

Doğru Psikoteknik Merkezi

Reflekslerinize ne kadar güveniyorsunuz. Trafiğe çıktığınız da senelerin vermiş olduğu tecrübeye mi güveniyorsunuz. Algı ve reflekslerinizi ölçmek için kurmuş olduğumuz Psikoteknik Merkezimizde Psikolog eşliğinde sizlerin raporlarını inceliyor ve sizlere olabilecek en doğru ve sizin hayatınızla ilgili olduğu kadar diğer insanlarında hayatlarını önemsiyoruz. 

2012-2019

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Dünden bugüne baktığımızda tarihlerini belki hatırlamadığımız ve sektöre girdiğimiz günden beri 100’lerce sosyal sorumluluk projesi içerisinde yer aldık. Bunlardan bazıları;

– İlkokul Derecesi Öğrenim Gören Öğrencilere – Trafik Bilincinin Anlatılması
– Emniyet Kemeri Simülasyonu
– Trafik Haftası Etkinlikleri
– Üniversitelerde Sempozyumlar
– İstanbul Kemer Takıyor
– Belediyeler
– Anaokulu Dereci Öğrenim Gören Çocuklara – Trafik Oyun Parkı
– Trafik Levhası Bilinci
– Konuşan Levhalar
– İl, İl Trafik

gibi aklımıza gelmeyen ama faaliyet gösterdiğimiz büyük Sosyal Sorumluluk Projelerinde yer aldık. Biz Sürücülük kelimesinin anlamını iyi biliyoruz ve bunu anlatmak için elimizden geldiğince çalışıyoruz.

Yaptığımız tüm yenilikleri ve güncellemeleri takip etmek için Duyurular sayfamıza göz atabilirsiniz.

  2018 yılında Tuzla da kurulan Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezimizde tüm SRC, ODY, ÜDY ve Psikoteknik belgeleri uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi siz değerli sürücülerle paylaşmaktan hem mutluluk duyar hemde bu sektör için kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.

  Açık Adresimiz

  Aydıntepe Mahallesi. Akyıldız Çıkmazı Sokak No:8 İçmeler-Tuzla/İstanbul

  7/24 GSM Hattımız

  +90 549 493 42 42
  +90 216 493 42 42

  E-Posta Adresimiz

  [email protected]